POZnań

Seniorzy – tym razem rozsmakowani w zdrowiu!

Tagi Aktywni 50+  Foto: CIS

„Rozsmakuj się w zdrowiu!” hasło nawiązujące do kampanii społecznej zainicjowanej przez Komisję Europejską będzie przyświecało marcowej edycji targów dla seniorów “Aktywni 50+”.

Tagi Aktywni 50+ Foto: CISSzósta edycja popularnej nie tylko wśród seniorów imprezy odbędzie się w dniach 27-28 marca 2015 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w pawilonie nr 15.

Celem jaki przyświeca organizatorom imprezy to zebranie w jednym miejscu jak największej liczby firm komercyjnych, organizacji pozarządowych, klubów seniora działających na rzecz osób dojrzałych i starszych. Poznaniacy będą mieli okazję zapoznać się z ofertą spędzania czasu po zakończeniu aktywności zawodowej.

W tym roku targi odbędą się w piątek i w sobotę, stąd – szczególnie piątek – będzie miał charakter międzypokoleniowy tak, by umożliwić seniorom i seniorkom opiekującym się wnukami skorzystanie z oferty targowej. – informuje Zuzanna Macko z Centrum Inicjatyw Senioralnych.

Organizacje pozarządowe i kluby seniora będą miały możliwość bezpłatnego wystawienia się na specjalnie zorganizowanej powierzchni, gdzie będą mogły zaprezentować swoją ofertę. Organizatorzy targów czekają jeszcze na zgłoszenia firm.

Seniorzy na targach Aktywni 50 plus Foto: CIS

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz