Sport

Na Chwiałce taniej, w Termach drożej

XI otwarte integracyjne Mistrzostwa Wielkopolski w pływaniu MASTERS  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

XI otwarte integracyjne Mistrzostwa Wielkopolski w pływaniu MASTERS Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterZamiast spędzać czas w galeriach handlowych czy w domach przed telewizorem i komputerem, POSiR zachęca do aktywnego wypoczynku w wodzie.

Na okres świąteczno-noworoczny Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji przygotowały dla specjalną ofertę promocyjną. To także konkurencyjna cena wejściówek w stosunku do karnetów do Term Maltańskich

Od 20 grudnia do 6 stycznia cena pojedynczego biletu wstępu na basen przy ulicy Chwiałkowskiego we wszystkich godzinach dla publiczności wynosi 5,00 złotych za 45 minut i jest jednakowa dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów.

Za to w Termach Maltańskich w poświąteczny poniedziałek i wtorek (29 i 30 grudnia), a także 2 i 5 stycznia (piątek i poniedziałek) zapłacimy za korzystanie z basenów tak jak w weekend. Oznacza to, że wstęp do basenów jest droższy niż w dzień powszedni o 2 zł (w sumie 22 zł), a w przypadku biletów 2 – godzinnych o 5 zł.

Baseny zarządzane przez POSiR wydłużają także godziny otwarcia. Do końca roku „Chwiałka” będzie od 5:30 do 23:30 (ostatnie wejście o godzinie 22:45), natomiast na pływalnię „Rataje” zapraszany w godzinach 5:30-23:00 (ostatnie wejście o godzinie 22:15) – informuje Błażej Daracz – rzecznik prasowy POSiR.

XI otwarte integracyjne Mistrzostwa Wielkopolski w pływaniu MASTERS Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Koronawirus

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz