K U L T U R A

Dawid Podsiadło z zespołem Curly Heads

Dawid Podsiadło (11.10.2013) Eskulap  Foto: © LepszyPOZNAN.pl / Karolina Kiraga

Dawid Podsiadło (11.10.2013) Eskulap Foto: © LepszyPOZNAN.pl / Karolina KiragaTrasa koncertowa zespołu Dawida Podsiadło, promująca debiutancką płytę zatytułowaną “Ruby Dress Skinny Dog”, będzie miała swój przystanek w Poznaniu 27 listopada.

Zespół Curly Heads powstał w 2010 roku w Dąbrowie Górniczej „z inicjatywy sześciu dobrych znajomych” – jak sami o sobie mówią. Muzyka, którą tworzą, inspirowana jest twórczością takich zespołów, jak Muse czy Arctic Monkeys. Wokalistą i autorem tekstów zespołu jest Dawid Podsiadło – objawienie polskiej sceny muzycznej, zdobywca wielu nagród, w tym czterech Fryderyków.

Podsiadło przyznaje, że Curly Heads było od początku jego siłą napędową, zalążkiem jego muzycznej tożsamości i po ogromnym sukcesie płyty solowej cieszy się na “powrót do domu”. Gatunkowo płyty “Ruby Dress Skinny Dog” nie da się zamknąć w muzycznej nomenklaturze, ale na pewno głównym elementem spajającym całość jest energia, której najjaskrawszym przykładem jest singel promujący wydawnictwo “Reconcile”.

Curly Heads – Young Talk

Kiedy: 27.11.2014 (czwartek), godz. 19:00 (wejście od godz. 18)
Gdzie: Eskulap, ul. Przybyszewskiego 39, Poznań
Ceny biletów: 45 zł (przedsprzedaż), 50 zł (w dniu koncertu)

Curly Heads Foto: mat. prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz