K U L T U R A

Hipnotyczny Tom Krell w projekcie How To Dress Well

How To Dress Well  Foto: mat. prasowe

How To Dress Well Foto: mat. prasowePorywający, melancholijny, hipnotyczny. Wymagający maksymalnego skupienia, całkowitego zaangażowania i absolutnej ciszy – tak zapowiada się występ Toma Krell’a, czyli How To Dress Well 18 listopada w Eskulapie.

Nowoczesny indie-soul i wywołujący ciarki wokal to najkrótsza charakterystyka muzyki Toma Krella, czyli człowieka odpowiadającego za projekt How To Dress Well. Projekt powstał w 2009 w Nowym Jorku. Debiutancki album – „Love Remains” – ukazał się już rok później i był szeroko komentowany przez branżowe media. Pod koniec czerwca premierę miała z kolei najnowsza płyta How To Dress Well. „What Is This Heart?” to album zbierający równie dobre recenzje co dwa poprzednie wydawnictwa. Podkreślano inspiracje współczesnym indie r’n’b oraz wyjątkowo osobisty charakter piosenek zawartych na wydawnictwie.

Byłem bardzo nieszczęśliwy i zagubiony. Opuszczony i samotny […]. W czasie pisania tych utworów starałem się wykorzystać stratę jako źródło twórczej energii“ – wspomina Tom Krell. Piosenki How To Dress Well udowodniają, że w świecie powtórzeń i remiksów wciąż można zdobyć się na nową, a przy tym niezwykle interesującą ekspresję. Tym bardziej ekscytująco zapowiada się prezentacja tego materiału na żywo.

How To Dress Well – Words I Dont Remember

Kiedy: 18.11.2014 (wtorek), godz. 20:00 (wejście od godz. 19:00)
Gdzie: Eskulap, ul. Przybyszewskiego 39, Poznań
Ceny biletów: 59 zł (przedsprzedaż) / 69 zł (w dniu koncertu)

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz