W ramach Strefy Kultury – cyklu koncertów oraz występów kabaretów odbywających się nad jeziorem Golęcińskim – w minioną środę wystąpił Tomek Makowiecki z zespołem. Występ miał intrygujący wymiar z uwagi na możliwość pożyczenia leżaków. W końcu nie często zdarza się okazja do uczestnictwa w koncercie, podczas którego można się wygodnie rozłożyć w leżaku plażowym i kontemplować wydobywające się z głośników dźwięki.
Zapraszamy serdecznie do naszej galerii z tego wydarzenia!





![Legia Poznan 1932 [NAC IKC] Foto: NAC / domena publiczna Legia Poznan 1932 [NAC IKC] Foto: NAC / domena publiczna](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2021/03/927amn-313x168.jpg)























![Legia Poznan 1932 [NAC IKC] Foto: NAC / domena publiczna Legia Poznan 1932 [NAC IKC] Foto: NAC / domena publiczna](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2021/03/927amn-300x200.jpg)
Dodaj komentarz