Rosną bloki na Batorego

Autor: irag. Poznań, 2 Marca 2014

Batory z wiechą Foto: UWIPowstają kolejne mieszkania na osiedlu Batorego. Trwają właśnie prace wykończeniowe III etapu inwestycji na tym osiedlu, które realizuje Agencja Inwestycyjna. Właściciele mieszkań klucze mają otrzymać w III kwartale tego roku.

Cała inwestycja, nazwana Os. Batorego 41A, to kompleks 120 mieszkań znajdujących się w kilku segmentach o różnych wysokościach. Ich budowa została podzielona na trzy etapy. Pierwszy z nich został ukończony w IV kwartale 2012 roku, natomiast właściciele mieszkń z II etapu mogli się do nich wprowadzać w grudniu ubiegłego roku. Teraz ku końcowi zbliża się ostatni z zaplanowanych etapów budowy.

Aktualnie trwają prace wykończeniowe wewnątrz budynku, m.in. rozprowadzenia instalacji, tynki wewnętrzne, położenie płytek na korytarzach – mówi Bożena Taflińska–Tadeusz z Agencji Inwestycyjnej.

Ostatni etap inwestycji obejmuje 38 mieszkań. Wśród nich znajdą się kawalerki, mieszkania dwupokojowe małe do 42 m2 i większe około 52 metrowe, a także trzypokojowe. Każde mieszkanie posiada taras lub balkon. Właściciele mieszkń na parterze będą mogli natomiast cieszyć się wydzielonymi ogródkami.

Obecnie największym zainteresowaniem w inwestycji cieszą się mieszkania dwupokojowe o małym metrażu, do ok. 40 m2, trend zakupu lokali mieszkalnych dwupokojowych utrzymuje się, jednak jeszcze w ubiegłym roku klienci najczęściej decydowali się na te o powierzchni 45-50 m2 – dodaje Bożena Taflińska–Tadeusz.

Za jeden metr kwadratowy trzeba tutaj zapłacić od 6.300,00 do 6.800,00 w zależności od położenia w budynku oraz od powierzchni mieszkania.

Inwestycja Batory 41A - wizualizacja Foto: Agencja Inwestycyjna

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.