Zieliniec

Utrudnienia na Zielińcu

uwaga roboty! Foto: uwaga roboty!Prawdopodobnie większość poznańskich kierowców nie wie gdzie znajduje się ulica Starachowicka. Dobrze znają ją natomiast wszyscy mieszkańcy Zielińca. To właśnie tą ulicą duża ich część jeździ na przykład do pracy. Tędy też jeżdżą autobusy linii 66.

Dzisiaj (4.11) rozpoczyna się remont nawierzchni jezdni właśnie ulicy Starachowickiej. Prace prowadzone będą na odcinku od ulicy Zieleńskiej do przejazdu kolejowego.

Pierwszego dnia odbywać się będzie frezowanie starego asfaltu. Tego też dnia samochody będą mogły jeszcze przejechać ulicą Starachowicką, choć trzeba będzie się liczyć z chwilowymi utrudnieniami.

Zostanie ona całkowicie zamknięta dla samochodów podczas dwóch kolejnych dni remontu. Zarówno we wtorek jak i w środę (5 i 6.11) od godziny 7:00 do 18:00 kładziona będzie nowa nawierzchnia. Trzeba będzie wtedy korzystać z objazdu, który poprowadzi nas ulicami Warszawską, Sośnicką, Sarnią, Strzałkowską oraz Arkońską.

Remont na ulicy Starachowickiej spowoduje także zmiany w kursowaniu autobusów linii 66. We wtorek będą one dojeżdżały tylko do skrzyżowania ulic Zielińskiej, Smołdzinowskiej i Rugijskiej.

Przystankiem początkowo-końcowym będzie istniejący przystanek autobusowy „Górska” – informuje Zarząd Transportu Miejskiego.

Remont ulicy Starachowickiej Foto: Google Maps

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz