Warta Poznań liderem tabeli

Warta Poznań - Flota Świnoujście  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

W meczu trzeciej kolejki II ligi zachodniej Warta Poznań pokonała Jarotę Jarocin 1:3 obejmując tym samym pierwsze miejsce w tabeli. Po pierwszej połowie Zieloni przegrywali 1:0 po bramce Krzysztofa Bartoszaka zdobytej w 34 minucie z rzutu karnego.W drugiej połowie na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Michał Ciarkowski (54,, 60). Dziesięć minut, które wstrząsnęły Jarotą zakończyły się bramką Grzegorza Rasiaka w 64 minucie.

Kolejny mecz Warty Poznań odbędzie się 10 sierpnia w Ogródku. Zieloni podejmować będą Bytovię Bytów.

Jarota Jarocin 1-3 Warta Poznań

Jarota: 12. Karol Szymański – 6. Hubert Oczkowski, 3. Bartosz Kieliba, 17. Piotr Garbarek, 5. Miłosz Filipiak – 15. Damian Pawlak (54, 11. Piotr Skokowski), 2. Hubert Nawrocki (64, 7. Krzysztof Czabański), 4. Marcin Wojciechowski, 8. Karol Danielak (58, 19. Bartłomiej Olejniczak) – 20. Hubert Antkowiak (73, 16. Wojciech Kamiński), 9. Krzysztof Bartoszak.

Warta: 93. Paweł Beser – 6. Dawid Jasiński, 3. Łukasz Jasiński, 16. Alain Ngamayama, 21. Przemysław Kocot – 14. Błażej Nowak (71, 25. Dawid Czerniejewicz), 13. Adrian Bartkowiak, 2. Maciej Scherfchen (17, 19. Michał Goliński), 17. Artur Marciniak, 11. Paweł Piceluk (46, 20. Michał Ciarkowski) – 5. Grzegorz Rasiak.

Warta Poznań - Flota Świnoujście Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter