W ten weekend zakończyła się szósta edycja ogólnopolskiego spotkania modelarzy organizowanego przez Aeroklub Poznański. Do uczestnictwa w pikniku zapraszani są modelarze latający zdalnie sterowanymi modelami samolotów o rozpiętości skrzydeł od 2 m w górę i posiadający napęd własny (żarowy, benzynowy, turbinowy lub silnik elektryczny).
Oprócz dawki rywalizacji na pikniku można było podziwiać Grupę Akrobacyjną Żelazny. Kto chciał mógł obejrzeć panoramę miasta z samolotu AN2.


![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)





































































Dodaj komentarz