K U L T U R A

Nowy program Kabaretu Czesuaf

Kabaret Czesuaf  Foto: Kabaret Czesuaf

Kabaret Czesuaf Foto: Kabaret CzesuafTakie okazje nie zdarzają się co dzień, zatem warto wykorzystać fakt, że to właśnie w Poznaniu, właśnie dzisiaj odbędzie się premiera najnowszego programu Kabaretu Czesuaf! Kto jeszcze nie kupił biletu powinien się spieszyć, bo zostało ich już zaledwie kilka.

Bilety się prawie skończyły, czyli jeszcze się nie skończyły, ale koniec jest bliski, a więc jeśli ktoś nie ma lepszego pomysłu na jutrzejszy wieczór, a trzeba sobie szczerze powiedzieć, że lepszego pomysłu być nie może, niech szybciutko zadzwoni do ODK Pod Lipami i zarezerwuje sobie bilet, a bilet będzie spokojniutko na niego czekał – zachęcał Tomek Nowaczyk z kabaretu.

Najnowszy program Kabaretu Czesuaf zostanie po raz pierwszy zaprezentowany w Osiedlowym Domu Kultury Pod Lipami na Winogradach.

Będą najnowsze nowości, najświeższe świeżynki i niespodziewane niespodzianki – zapewnia Tomek Nowaczyk – program będzie tak nowy, że nawet jeszcze nie ma swojego tytułu, może to Wy nam podpowiecie, jak się powinien nazywać?

Zapraszamy na występ Kabaretu Czesuaf do ODK Pod Lipami (Os. Pod Lipami 108a) w środę 10 kwietnia. Początek o godzinie 19:00. Bilety kosztują 25,00 złotych, a w ich sprawie można dzwonić do ODK Pod Lipami – tel. 61 820 07 93.

Kabaret Czesuaf Foto: Tomasz Piotrowski

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz