K U L T U R A

Kinowy wieczór tylko dla kobiet! Już dzisiaj!

Kwartet w reżyserii Dustina Hoffmana  Foto: Kwartet w reżyserii Dustina Hoffmana

Kwartet w reżyserii Dustina Hoffmana Foto: Kwartet w reżyserii Dustina HoffmanaPrzed nami kolejna edycja Ladies Night, czyli wieczoru w kinie z atrakcjami przygotowanymi specjalnie z myślą o płci pięknej. Oprócz przedpremierowego pokazu filmu Kwartet w reżyserii Dustina Hoffmana wszystkie panie mogą liczyć na ciekawe spotkania i konkursy.

Nie zabraknie porad kosmetycznych i zdrowotnych, dzięki którym Panie odkryją sekrety naturalnego piękna – zaprasza Iwona Kuźnik z Cinema City – dodatkową atrakcją będzie film Kwartet z plejadą znakomitych aktorów w rolach głównych, to niepowtarzalny koncert, w którym światowej sławy kwartet wokalny znów zaśpiewa razem, na scenie spotkają się Jean – ekscentryczna diva, jej pierwszy mąż – Redgie, lubieżny Wilfred oraz czwarty członek zespołu – roztrzepana Cecily – przedmiot pożądania Wilfreda.

Na wszystkie Panie będą mogły skorzystać z profesjonalnych porad kosmetycznych, zdrowotnych oraz tych dotyczących pielęgnacji. Zostały także przygotowane prezenty oraz konkursy z nagrodami.

Dodatkowo w kwietniu i maju uczestniczki Ladies Night mogą wziąć udział w grze o samochód. By stać się jego właścicielką należy opisać swoją opowieść o wyjątkowej podróży ze znaną postacią filmową. Prace oceniać będzie m.in. Małgorzata Gutowska-Adamczyk – autorka trzytomowej sagi „Cukiernia Pod Amorem” oraz takich powieści jak: „110 ulic”, „220 linii”, „Niebieskie nitki”, „13. Poprzeczna”. Autorkę najlepszej opowieści, a zarazem właścicielkę nowego samochodu poznamy pod koniec czerwca.

Wieczór dla kobiet rozpocznie się w kinie Cinema City Poznań Plaza już dzisiaj (11.04) o godzinie 19:30.

Kwartet to przewrotna komedia o życiu i miłości w reżyserii Dustina Hoffmana. Prawdziwy popis gry aktorskiej w wykonaniu gwiazdorskiej obsady: laureatki dwóch Oscarów Maggie Smith, jednego z najsłynniejszych brytyjskich komików Billy’ego Connolly, nominowanej do nagrody Akademii Pauline Collins i dwukrotnie nominowanego do Oscara Toma Courtenaya.

To będzie niepowtarzalny koncert, w którym światowej sławy kwartet wokalny znów zaśpiewa razem. Na scenie spotkają się Jean – ekscentryczna diva, jej pierwszy mąż – Reggie, lubieżny Wilfred oraz roztrzepana Cissy, przedmiot pożądania Wilfreda. Tego wieczoru wyjdą na jaw ich sekrety.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz