K U L T U R A

Dziś w Poznaniu Dzikie żądze!

Dzikie Żądze Foto: Dzikie ŻądzeAnna Korcz, Elżbieta Zającówna, Stefan Friedman, Karol Strasburger oraz Mariusz Pogonowski. Wszyscy oni wystąpią już dziś w Poznaniu. Spektakl Dzikie Żądze zostanie wystawiony tylko dwa razy w Teatrze Wielkim.

Państwo Griffin to zamożne małżeństwo w zaawansowanym średnim wieku, mieszkające w bogatej dzielnicy Londynu. On jest prezesem dużej firmy pracującej na zlecenie państwa, ona przystojna, nieco znudzona, ale raczej dama. Dorobili się synka na Oxfordzie i wiejskiego domku pod Londynem. Są ustabilizowani i coraz bardziej znudzeni. Wszystko im się układa poza jedną rzeczą. Przestał wychodzić im seks, a wiedzą, że…

Regularne uprawianie seksu podnosi sprawność organizmu, zwiększa jego wydolność i dotlenia każdą komórkę. Pobudza krążenie. Jedna namiętna noc może zastąpić kilka godzin na siłowni, całując się spalamy około 20 kalorii, a podczas stosunku od 100 do 300 kalorii. Podniecenie wytwarza w mózgu związki chemiczne – endorfiny, a nadnercza uwalniają hormon – kortyzol działający rozluźniająco i usuwający ból głowy.

W księgarni odkrywają wyjątkowy podręcznik “Zrealizuj swoje fantazje” dr Leopolda Baumgartnera. Żeby ratować małżeństwo i obudzić żądze postanawiają wprowadzić go w życie. Nie jest to łatwe. Do tego teatru fantazji potrzebne są dodatkowe osoby… Jednak los okazuje się łaskawy. W domu zjawia się nieproszony gość- włamywacz, a w ramach pomocy przy zepsutym kaloryferze państwa Griffin odwiedza dozorca. Zabawa toczy się już sama. I to nieprzewidywalne. Nagle, w trakcie zaawansowanych scen pobudzania seksu zjawia się znerwicowana siostra Pani domu, którą przed chwilą porzucił mąż. To co nastąpi potem w sypialni państwa Griffin, przejdzie nawet najśmielsze wyobrażenia doktora Baumgartnera.

Przedstawienie DZIKIE ŻĄDZE zostanie pokazane w Teatrze Wielkim dzisiaj o godzinie 17:30 oraz o 20:30. To pierwsze z wielu spektakli, które przygotowała firma Sollus. Jeśli kochacie teatr, warto polubić ich profil na facebooku, by nie przegapić kolejnych wydarzeń.

Dzikie Żądze Foto: Dzikie Żądze

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz