Sport

Warta z Podbeskidziem w Ogródku

Warta Poznań - Zawisza Bydgoszcz 0-1 - Poznań 20.05.2012 r.  Foto: Ewelina Gutowska

Mecz Warty z Podbeskidziem Bielsko-Biała w ramach Pucharu Polski zostanie rozegrany w sobotę, 11 sierpnia o godzinie 17:00 na modernizowanym obiekcie Warty przy Drodze Dębińskiej 12.

Obiekt „Zielonych” nie spełnia jeszcze wszystkich pierwszoligowych wymagań infrastukturalnych, jednak jest przygotowany do rozegrania meczu w ramach Pucharu Polski, zapewnia Hubert Niedzielski Rzecznik prasowy Warty – Pragniemy zapewnić kibiców, iż klub dołoży wszelkich starań, aby fani mieli możliwość obejrzenia tego pojedynku w możliwie najbardziej komfortowych warunkach.

Warta Poznań - Zawisza Bydgoszcz 0-1 - Poznań 20.05.2012 r. Foto: Ewelina Gutowska

Dla kibiców przygotowano 1800 miejsc na trybunach “Ogródka”. Przedsprzedaż biletów ruszy w poniedziałek, 6 sierpnia i zakończy się w piątek, 10 sierpnia. Prowadzona będzie wyłącznie w siedzibie klubu przy Drodze Dębińska 12, w godzinach od 9:00 do 18:00.

Ceny wejściówek na mecz Podbeskidziem w przedsprzedaży wynoszą 10 złotych (bilet normalny), 5 złotych (bilet ulgowy). W dniu meczu cena każdego biletu będzie wynosić 15 złotych. Do zakupu biletu ulgowego upoważnione są osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, kobiety oraz osoby powyżej 65 roku życia.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz