K U L T U R A

ENEMEF: NOC ZE STEP UP!

ENEMEF: NOC ZE STEP UP Foto: ENEMEF: NOC ZE STEP UP

ENEMEF: NOC ZE STEP UP Foto: ENEMEF: NOC ZE STEP UPZapraszamy na kolejny nocny maraton filmowy. W najbliższy piątek miłośnicy nocnego kina będą mieli okazję wziąć udział w roztańczonej NOCY ZE STEP UP, a już w sierpniu długo wyczekiwana NOC REŻYSERSKICH WERSJI WŁADCY PIERŚCIENI! Dodatkowo w drugim miesiącu wakacji odbędzie się jeszcze jeden ENEMEF z premierowym pokazem najnowszego filmu Woody’ego Allena.

Tej nocy w świat tańca, marzeń, przyjaźni, miłości, świetnej muzyki i dobrej zabawy przeniesiesz się dzięki wszystkim czterem częściom serii Step Up – zachęca Iza Kieszek, która współorganizuje nocne maratony filmowe.

Obejrzymy zatem 4 filmy z serii Step up, w tym premierowo STEP UP 4 REVOLUTION 3D. Oprócz premiery w repertuarze nocnego maratonu znalazły się trzy poprzednie części serii, a zatem Step Up 3D, który powstał przy wykorzystaniu techniki trójwymiarowej dzięki czemu możemy poczuć się jak na parkiecie, Step Up 2, który uwodzi doskonałą muzyką, a także Step Up: Taniec zmysłów, który dał początek całej serii i jest przebojem porównywanym przez niektórych do kultowego “Dirty Dancing”.

Dokładny repertuar dla każdego z kin oraz pełny cennik biletów można zaleźć na www.enemef.pl – wyjaśnia Iza Kieszek – można tam również zagłosować na repertuar kolejnych ENEMEFów, zapisać się do listy osób bezpłatnie otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem lub SMSem, wygrać zniżkę, bo przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilkaset zarejestrowanych na stronie osób, które otrzymują specjalny zniżkowy SMS, z którym bilety na ENEMEF można kupić nawet do 10 zł!

Zaproszenia na ENEMEF: NOC ZE STEP UP! będziecie mogli zdobyć również na naszym profilu na facebooku (jeśli lubisz konkursy kliknij tutaj). Ten pełen tańca i muzyki nocny maraton filmowy będzie można zobaczyć w Multikinie Malta oraz Multikinie 50 w piątek (27.07). Początek o godzinie 22:00. Bilety w cenie od 21,00 do 29,00 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Step Up 4 Revolution 3D – to nie tylko rewolucja w tańcu – to taniec stanie się rewolucją! Pochodzą z Miami na Florydzie. Nazywają się “The Mob” i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych a każda, nawet najdziwniejsza lokalizacja może stać się parkietem. Grupie przewodzi Sean, który spotyka piękną nieznajomą o imieniu Emily. Dziewczyna przyjechała do Miami aby zostać profesjonalną tancerką. Teraz będzie miała okazję uczestniczyć w czymś więcej niż tylko w zawodach tanecznych – dzielnica członków “The Mob” zagrożona jest wyburzeniem. Tancerze muszą działać żeby uratować swoje rodzinne strony.

Ta część to najbardziej porywające i dynamiczne widowisko taneczne z całej serii, zapierające dech w piersiach popisy na ulicach Miami, doskonali tancerze i świetna muzyka.

Step Up 3D – to żywiołowe i efektowne sceny taneczne, pomysłowa choreografia, imponujące wykonanie i naprawdę doskonałe efekty 3D. Luke jest tancerzem ulicznym, jego jedyną rodziną są członkowie grupy House of Pirates, z którymi codziennie ćwiczy, aby pokonać swoich rywali z ekipy House of Samurai. Zbliża się dzień międzynarodowych mistrzostw w tańcu. Luke wyrusza na poszukiwanie nowych, utalentowanych tancerzy, którzy uzupełnią skład jego grupy i zwiększą szansę na wygranie głównej nagrody w turnieju. Chłopak poznaje Natalie i Moose’a. Między Lukiem a dziewczyną rodzi się uczucie, jednak młoda tancerka kryje sekret, który może zniszczyć ich miłość i zaprzepaści szansę na wygranie mistrzostw…

Kiedy pojawia się muzyka, a bohaterowie zaczynają swoje uliczne popisy taneczne, serce zaczyna bić szybciej, a nogi same ruszają do tańca.

Step Up 2 – to najgorętsze układy taneczne i niesamowita muzyka. Najbardziej roztańczony film, w którym znajdziesz 200% tańca i 200% najlepszej muzyki m.in. w wykonaniu Missy Elliot, Flo Rida i Danity Kane.

Chase i Andie, to dwójka studentów w Maryland School of Arts, których różni praktycznie wszystko. Ona trafiła tam z konieczności, należy do nielegalnej grupy tanecznej 410 Crew i chce brać udział w największej ulicznej bitwie tanecznej. On jest najpopularniejszym tancerzem w szkole, pupilkiem nauczycieli i bratem nowego dyrektora szkoły. Największym marzeniem Andie jest wygranie w bitwie ulicznych grup tanecznych. Sprawa komplikuje się, kiedy zostaje wyrzucona ze swojej ekipy. Okazuje się, że jedynym sposobem na zrealizowanie jej marzeń będzie współpraca z Chasem i znajomymi z Maryland School of Arts.

Pozornie mogłoby się wydawać, że to kolejna romantyczna opowieść z tańcem w tle, ale “Step Up 2” to przede wszystkim gorący pokaz układów tanecznych i historia z pazurem.

Step Up: Taniec zmysłów – to wzruszająca historia miłosna opowiadająca o marzeniach młodych ludzi z różnych warstw społecznych.

Tyler jest młodym chłopakiem, który ma problemy z prawem. Po kolejnym wykroczeniu zostaje skazany na 200 godzin prac społecznych. Ma je spędzić, sprzątając w elitarnej Akademii Muzyki i Tańca. Tam poznaje Norę, dziewczynę z bogatego domu, której życie układa się idealnie. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko partnera do dyplomowego występu. Pewnego dnia przypadkiem odkrywa niesamowite zdolności taneczne Tylera. Wspólny występ może spełnić ich życiowe marzenia. Czy połączą ich tylko treningi?

Genialna muzyka i porywający taniec! Podczas filmu można usłyszeć wielkie przeboje w wykonaniu Ciary, Sean Paula czy Kelis!

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl.

Koronawirus

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz

 • ja pasuje filmy taneczne sa nie zo zjechania, dajcie lepiej cos z s/f prometeusza lepiej

Kalendarium

Pogoda w Poznaniu

°C
___
______
 • Low Temp. ___°C
 • High Temp. ___°C
___
______
Listopada 27th 2020, piątek
°C
   ___
 • TEMPERATURE
  °C | °C
 • HUMIDITY
  %
 • WIND
  m/s
 • CLOUDINESS
  %
 • SUNRISE
 • SUNSET
 • SOB 28
  °C | °C
  Cloudiness
  %
  Humidity
  %
 • NIE 29
  °C | °C
  Cloudiness
  %
  Humidity
  %
 • PON 30
  °C | °C
  Cloudiness
  %
  Humidity
  %
 • WT 1
  °C | °C
  Cloudiness
  %
  Humidity
  %
 • śR 2
  °C | °C
  Cloudiness
  %
  Humidity
  %
 • CZW 3
  °C | °C
  Cloudiness
  %
  Humidity
  %