Centrum

Szybka migawka – kiedyś był tu bank

Tak jeszcze było tutaj niedawno  Foto: Google streetview

Tak jeszcze było tutaj niedawno Foto: Google streetviewSklepy pojawiają się i znikają, banki jak się okazuje również. Jak to mówił jeden z bohaterów filmu Co mi zrobisz jak mnie złapiesz – zmiany, zmiany, zmiany. Tym razem wyprowadza się jeden z oddziałów banku BZWBK.

U zbiegu ulic Szkolnej i Gołębiej jeszcze niedawno można było korzystać z usług tego właśnie banku, albo przynajmniej spojrzeć w oczy Chucka Norrisa, który spoglądał na nas z plakatu. Tym razem to nie on kopał, ale jego wykopali… przynajmniej z tego miejsca.

Co będzie tutaj wkrótce? Ostatnio najwięcej nowych lokali, które powstały w okolicy to nocne kluby. Szkoda by było. Może jakaś atrakcyjna restauracja, albo klub muzyczny? Miejsce jest atrakcyjne, zatem może ponownie jakiś ekskluzywny sklep? Kiedyś można tu było kupić drogą, ale atrakcyjną odzież. Czas pokaże.

Teraz po banku zostało niewiele. Zdjęcia wykonane między innymi przez Google’a i kurz, jaki zebrał się wokół szyldu banku, który wisiał nad wejściem. Tak miejsce to wygląda teraz.

Kiedyś był tu bank... Foto: lepszyPOZNAN.pl / gsm

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz