K U L T U R A

„Prometeusz” już od 20 lipca!

Prometeusz  Foto:

Po 33 latach od premiery kultowego „Obcego”, Ridley Scott powraca z najnowszym obrazem science-fiction. „Prometeusz” to jedna z najgorętszych premier tego lata. Już 20 lipca widzowie rozpoczną kosmiczną podróż w trójwymiarze na ekranach kin IMAX w całej Polce,  w Poznaniu w Centrum Handlowym Plaza.  Mroczny świat obcych nadchodzi! Ten film po prostu trzeba zobaczyć.

PrometeuszRideley Scott, mistrz science-fiction, zafundował kinomaniakom spektakularny come-back. Jego najnowsze dzieło „Prometeusz” to pierwszy film reżysera nakręcony w technice 3D. Dzięki niej sceny ukazujące technologię przyszłości i walkę bohaterów z obcymi są jeszcze bardziej realistyczne.

Kiedy wsuniesz na nos okulary do projekcji filmów trójwymiarowych w ogromnej sali kina IMAX, mroczny świat „Prometeusza” pochłonie Cię bez reszty! Niesamowita głębia obrazu, wrażenia dźwiękowe na najwyższym poziomie na największym w Polsce ekranie IMAX – aż 14 metrów wysokości i 24 metrów długości. Tym razem kinomaniacy przemierzą bezmiar kosmosu wraz z załogą „Prometeusza” i stoczą walkę z pozaziemskimi istotami, od której wyniku zależy przyszłość rasy ludzkiej.

W rolach głównych będzie można zobaczyć Michaela Fassbendera, znanego ze swoich kreacji w „Głodzie” czy „Bękartach wojny” oraz Noomi Rapace, niezapomnianą Lisbeth Salander z „Millenium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet”.

Specjalnie dla niecierpliwych IMAX przygotował niespodziankę. W nocy z 19 na 20 lipca, dokładnie o 00:01 będzie można spotkać się oko w oko z bezwzględnymi obcymi podczas specjalnych nocnych seansów.

Godziny seansów w tygodniu od 20 do 26 lipca: 10:00, 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30.

2 komentarzy

kliknij by dodać komentarz