K U L T U R A

Mokrofon kręci!

Mokrofon i... ich szofer ;)  Foto: Bartek Ziebart

Poznańska grupa Mokrofon przygotowuje się do premiery swojej płyty, która ma się ukazać jesienią. Mieliśmy już okazję posłuchać dwóch utworów z materiału, który ujrzy światło dzienne po wakacjach.

Płyta jest już praktycznie gotowa, a zespół przez ostatnie dwa dni pracował nad teledyskiem do utworu Kurz, który będzie promował nową płytę. Możecie także posłuchać muzycznych nowości Mokrofonu. Znajdziecie je tutajPieśni te rejestrowaliśmy w VintageRecords i są zapowiedzią naszej EP eMFon2012, która w formie krążka ukaże się jesienią tego roku – zachęca zespół i zapowiada, że będą także niespodzianki. Jakie? Gdyby zdradzili, nie byłoby niespodzianki, ale pewną zapowiedzią może być to zdjęcie.

Mokrofon i... ich szofer ;) Foto: Bartek Ziebart

Próbka, którą usłyszeliśmy, wprowadziła nas w dobry nastrój. Jest bowiem zapowiedzią dobrze brzmiącej, wyrazistej płyty. Muzyka zaserwowana przez Mokrofon powinna podbić nie tylko poznańską publiczność.

Mokrofon tworzą teraz Magda Borowczyk (bas), Anna Spławska (wokal), Adam Romański (perkusja) oraz Marcin ‘Mokry’ Mokry (gitara).

Towarzyszyliśmy zespołowi podczas pracy nad teledyskiem.

3 komentarzy

kliknij by dodać komentarz

  • Twarz Litzy nie uratuje takiej słabizny,zresztą i tak Litza to najładniejsza osoba na tych fotkach,bo te laski nieszczególne:-) A ta w czerwonych kalesonach jest paskudna.Fryzurka jak szczotka do WC 🙂

  • Chłopcze lub dziewuszko daj sobie spokój z wypisywaniem tych bzdurnych komentarzy na wszystkich portalach dotyczących zespołu. Widać, że 20 kwietnia był dla ciebie trudnym dniem, mamy w domu nie było lub zabrakło kasy na propsy. Świadczy to o braku jakiejkolwiek dojrzałości. Zajmij się sobą i swoją szcztoką…między nogami! Dawno się już takich fryzur nie nosi:)

  • Marcin zostawiłeś akurat tą brzydszą laskę a Magdę wypuściłeś:-)Trzymaj się dzielnie. Pozdro od Huby