K U L T U R A

Coś dla miłośników komiksów

Avengers 3D  Foto: Avengers 3D

Avengers 3D Foto: Avengers 3DNajsłynniejsi bohaterowie kultowych komiksów Marvela dadzą popis swoich nadprzyrodzonych umiejętności, by bronić naszą zagrożoną planetę. To w kinie gwarantuje doskonałą rozrywkę dla wszystkich miłośników komiksów!

Dobro ponownie stoczy walkę ze złem. Tym razem, przed szaleńcem pragnącym zniewolić ludzkość bronić nas będzie drużyna Avengers.

Kiedy wsuniesz na nos okulary do projekcji filmów trójwymiarowych w ogromnej sali kina IMAX, świat komiksu „Avengers 3D” pochłonie Cię bez reszty – zapewnia Wojciech Terpiłowski z kina Imax – odrobina aroganckiego Iron Man’a, szczypta nieokrzesanego Hulka i gotowego do poświęceń Kapitana Ameryki, efekt może być tylko jeden, a więc elektryzujące do szpiku kości kino akcji!

Ci, którzy wybiorą się na ten film do kina Imax zobaczą go na gigantycznym ekranie mierzącym 18 metrów wysokości i 24 metry długości.

Film ‘Avengers 3D’ to rozrywka na amerykańskim poziomie, widzowie znajdą w nim wszystko, co niezbędne w rasowym filmie akcjimówi Iwona Kuźnik z Cinema City – ogromny budżet produkcji sprawił, że sceny walk i pościgów zapierają dech w piersiach.

Film będzie można oglądać od piątku 11 maja.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz