Aglomeracja

Ulepsz – będzie lepszyPOZNAŃ!

Wypożyczalnia rowerów w Londynie  Foto: lepszyPOZNAN.pl / ag

Wypożyczalnia rowerów w Londynie Foto: lepszyPOZNAN.pl / agPodróże kształcą. Każdy wyjazd, nawet do miejsc niezbyt odległych może być cenny. Warto podpatrywać to co się sprawdza, to co ułatwia życie i sprawia, że miasto staje się atrakcyjne. Dlaczego nie wykorzystać ich w Poznaniu?

Takie pomysły zbierane są na stronie UlepszPoznan.pl, która działa od roku. Znajdziecie tam rozwiązania z których korzystają mieszkańcy i turyści wielu miast na całym świecie. Są pomysły drobne i kompleksowe rozwiązania. Wszystkie mają na celu wprowadzenie do miast ułatwień, inspiracji oraz zabawy.

Z okazji nadchodzącego pierwszego roku działalności UlepszPoznan.pl rusza dziś na naszej stronie głosowanie, którego celem jest wyłonienie najciekawszego pomysłu dotychczas zamieszczonego na naszej witrynie – wyjaśnia Paweł Głogowski – projekt, który zbierze największą liczbę głosów, będziemy próbowali zrealizować w naszym ukochanym mieście.

Głosować możecie tutaj!

Wyniki głosowania poznamy w piątek 23 marca, a więc dokładnie rok po publikacji pierwszego wpisu.

Na zdjęciu wypożyczalnia w Londynie, która bardzo się nam podoba. Czekamy, aż podobne powstaną w Poznaniu.

3 komentarzy

kliknij by dodać komentarz

  • Nie trzeba daleko wyjeżdzac, Poznan zamiast się promować – o czym co chwile czytamy – powinien polepszac zycie mieszkancom! Wystarczy spojrzec na Wroclaw – tez sie promuje ale inwestycjami! No my tez.. w kontenery!

  • Wrocław to miasto, które spieprzyło na całej linii komunikację miejską a mieszkańcy jego centrum nie mają toalet w kamienicach – poczytaj trochę lokalne (wrocławskie) media. Więc za dużo przykładów stamtąd nie weźmiemy.
    Natomiast trzeba się wzorować na miastach zachodnich i kruszyc nasz urzedniczy beton.