Aglomeracja POZnań

Certus leczy także w ramach ubezpieczenia NFZ

Certus  Foto: strona internetowa

Poznańska prywatna Lecznica Certus podpisała kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, a to oznacza, że część usług medycznych wykonywana będzie dla pacjentów za darmo w ramach ubezpieczenie zdrowotnego.

Certus Foto: strona internetowaW zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej umowę z NFZ posiadają poradnie ginekologiczno położnicze oraz chirurgii ogólnej. Z leczenia szpitalnego pacjenci mogą skorzystać w zakresie urologii. Od 1999 roku, kiedy to pierwsza umowa w tym zakresie została zawarta (wówczas z Wielkopolską Kasą Chorych), urolodzy pomogli tysiącom pacjentów cierpiących na kamicę nerkową, choroby prostaty czy inne schorzenia, także nowotworowe oraz dróg moczowych.

NFZ finansował będzie także zabiegi chirurgii plastycznej. Obecnie Certus posiada w swojej ofercie – jako jedyna placówka w Wielkopolsce – zarówno poradnię chirurgii plastycznej, jak i możliwość wykonywania zabiegów operacyjnych z tej dziedziny w ramach leczenia szpitalnego.

Zgodnie z obowiązującym prawem, z usług z zakresu chirurgii plastycznej refundowanych przez NFZ można skorzystać w przypadkach będących następstwem wady wrodzonej, urazu, choroby lub następstwem jej leczenia.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz