Górczyn POZnań

8:30 – Wypadek na Głogowskiej (FOTO)

Wypadek na Głogowskiej przy Palacza  Foto: lepszyPOZNAN.pl / gsm

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło rano na ulicy Głogowskiej na skrzyżowaniu Palacza/Krautfofera.  Jadące skuterem dwie młode osoby zostały potrącone przez samochód osobowy.

Wypadek na Głogowskiej Foto: lepszyPOZNAN.pl / gsm

Ranne zostały dwie młode osoby, które jechały jednośladem. Zostały potrącone przez osobowe renault, które prowadziła zakonnica. Wszystko wskazuje na to, że nie ustąpiła pierwszeństwa skuterowi.

Poszkodowanym pierwszej pomocy udzielili strażacy, którzy pierwsi zjawili się w miejscu wypadku. Dwie osoby zostały odwiezione do szpitala. Pomocy potrzebowała także prowadząca samochód, która była w szoku.

Do zdarzenia doszło około godziny 8:30 na ulicy Głogowskiej przy Palacza.

Zaraz po wypadku zablokowany był w tym miejscu ruch. Bimby nie jechały na Górczyn i skręcały do zajezdni na Głogowskiej. Korek tramwajowy rozładowywali pracownicy Nadzoru Ruchu MPK jeszcze godzinę po kolizji kierując między innymi ruchem na skrzyżowaniu Głogowskiej i Hetmańskiej. Od czasu do czasu wstrzymywali ruch samochodów, by jak najszybciej “wypuścić” bimby jadące od strony centrum. Sytuację udało się opanować o 10:00.

/

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz