Warta Poznań – Kolejarz Stróże 1:3 (0:2)

Warta Poznań  Foto: Warta Poznań

Warta Poznań Foto: Warta PoznańNa stadionie miejskim w Poznaniu w 33. rundzie pierwszej ligi piki nożnej Warta Poznań podejmie Kolejarza Stróże.  Będzie to ostatnie spotkanie w tej rundzie rozegrane u siebie przez poznaniaków. Trener Baniak zapowiada podziękowanie w wielkim stylu dla kibiców.

Na relację na żywo z tego spotkania zapraszamy do naszego portalu dzisiaj o godzinie 17:00.

KS Warta Poznań

1 - 3

Kolejarz Stróże

• 18:54 Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy do kolejnych.
  • 90'+3 Sędzia gwiżdże ostatni raz w tym spotkaniu. Warta Poznań przegrywa ze Kolejarzem Stróże 1:3. Spotkanie ciężko nazwać źle rozegranym, ponieważ było by to wyjątkowo łagodne określenie.
  • 90'+2 kartka dla Iwanickiego
  • 90'+1 Zarychta w opałach ale doskonale ustawiony bramkarz gości łapie petardę naszego napastnika
  • 90' druga połowa potrwa jeszcze 3 minuty
  • 89' zmiana w drużynie gości, schodzi Gryźlak a za niego zagra Kominiak
  • 88' rożny dla zielonych, Zarychta popędził za lecącą piłką i złapał ją przyciskając ją do murawy
  • 85' zmiana w drużynie gości, z boiska zejdzie Mężyk a za niego zagra Jarosiewicz
  • 85' rzut rożny, Reiss wrzuca w pole karne i dwie przepiękne sytuacje zmarnowane! Pierwsza to główka, po której piłka odbiła sie od słupka, następna to zupełnie nieudany strzał na bramkę, ponieważ piłka poszbowała na trybuny
  • 84' Reiss stawił się w miejscu jedenastki, posłał piłkę płasko po murawie w lewą stronę i goool!
  • 83' jedenastka dla Zielonych!
  • 80' ciężko opisywać to co dzieje się na boisku, ponieważ trzeba by było używać słów powszechnie uznawanych za obraźliwe, ponieważ gra Zielonych jest bardzo ciężka i widać w niej brak wiary
  • 73' kartka dla Gajtkowskiego
  • 72' zmiana w drużynie poznańskiej Warty, boisko opuszcza Kosznik a za niego zagra Miklosik
  • 72' Mężyk nie daje szans Radlińskiemu umieszczając piłkę w bramce
  • 71' wymiana piłki między zawodnikami gości po rzucie rożnym, piłka trafia do Basty który płasko po murawie posyła piłkę w kierunku Radlińskiego, który nie bez problemu ją łapie
  • 70' rzut rożny dla gości
  • 70' żółty kartonik dla Jasińskiego
  • 68' goście stale obecni w polu karnym poznaniaków ciągle atakują choć nie porażają skutecznością to i tak nadal wygrywają
  • 61' Zakrzewski próbował skierować piłkę w kierunku bramki ale zrobił to w taki sposób że piłka przeleciała ponad bramką
  • 58' zmiana w drużynie gości, na boisku pojawił się Ciećko
  • 52' zmiana w drużynie poznańskiej Warty, boisko opuści Wojciechowski a za niego zagra Ciarkowski
  • 51' i kolejny rożny dla gości
  • 51' Kolejarz zmusza Zielonych do obrony... inicjatywa całkowicie jest po stronie gości
  • 50' kolejny rożny dla gości tym razem z przeciwnego rogu boiska
  • 47' rzut wolny dla gości wykonuje Cichy, posyła piłkę ponad murkiem w kierunku bramki gdzie Radliński rozciąga się jak długi w bramce by wybić piłkę na rożny
  • 45' Usłyszeliśmy gwizdek rozpoczynający drugą część spotkania, w którym Warta Poznań przegrywa z Kolejarzem Stróże 0:2
  • 45' koniec pierwszej połowy. Nie jest dziwnym że kibice wygwizdują Zielonych schodzących z murawy, ponieważ ich gra delikatnie rzecz ujmując jest co najmniej makabryczna. Z początku wydawało się że Zieloni znajdujący się o wiele wyżej w tabeli mają więcej do powiedzenia w tym meczu. Niestety, to Kolejarz dyktuje warunki, może nie gra efektownie ale na pewno gra efektywniej... czekamy na rozpoczęcie drugiej połowy
  • 44' właśnie wydarzyło się coś czego chyba Radliński i kibice nie zapomną już nigdy.... Mężyk strzelił płaską piłkę na bramkę, wydawało się Radliński już przy słupku sobie z nią poradził... jednak nie, piłka wleciała do bramki
  • 44' podanie do Magdziarza w środku pola, ten próbował podawać w pole karne do Zakrzewskiego ale nie zauważył niepilnowanego Iwanickiego, który rzecz jasna ma do niego pretensje bo Warta straciła piłkę
  • 42' kibice wyraźnie się ożywili i próbują zagrzewać poznaniaków do gry
  • 40' wrzuca piłkę w pole karne na głowę Reissa, ten strzela ale bardzo nieczysto wychodzi mi to zagranie i piłka zamiast prosto do bramki szybuje ponad nią
  • 39' Magdziarz przecina długie wysokie podanie do Gryźlaka i próbuje podawać na drugą stronę boiska
  • 35' wejście w pole karne Iwanickiego, który nie maił już nic innego do zrobienia jak tylko oddanie strzało ale złożył się do tego tak niefortunnie że Zarychta nie miał żadnych problemów z obroną
  • 34' Zieloni złapani na spalonym...
  • 33' zmiana w poznańskiej Warcie, schodzi Kieruzel a za niego zagra Otuszewski
  • 31' wrzutka w pole karne, ładnie prosto na głowę kolegi który próbował pokonać bramkarza Zielonych ale nie wykonał strzał zbyt dokładnie i piłka przeleciała nad bramką
  • 31' tym razem wolny dla gości, trochę dalej bo około 30 metrów do bramki
  • 30' Reiss wykonywał rzut wolny, postanowił oddać strzał prosto na bramkę gdzie czekał już dobrze ustawiony Zarychta
  • 30' faulowany Reiss i mamy rzut wolny około 25 metrów od bramki
  • 29' Poznaniacy teraz grają tak jakby zapomnieli jak się gra w piłkę... smutny widok
  • 28' nerwowa gra Zielonych przekłada się na więcej przewinień, tym razem Magdziarz faulował Gryźlaka
  • 25' w pole karne wrzucał Madajski, piłka trafiła prosto na głowę Stanieka, który umieścił piłkę w bramce. Warta Poznań przegrywa ze Kolejarzem Stróże 0:1
  • 25' faulowany Gryźlak i mamy rzut wolny dla gości...
  • 24' faulowany adajski przez Gajtkowskiego skończyło się na upomnieniu
  • 22' chwilowo ciężar gry znowu przeniósł się na połowę Zielonych, tym razem z piłką w środku pola znalazł się Madajski, który postanowił z bardzo dużej odległości oddać bardzo słaby strzał
  • 21' ładna wrzutka w pole karne gości ale przecina ją Niane wybijając na rożny
  • 20' Reiss faulowany przez Dariusza Walęciaka... można powiedzieć że był to faul taktyczny ponieważ Reiss dostał podanie od Zakrzewskiego i niewiele brakowało by miał czyste pole w dojściu do bramki
  • 18' Niane z krzykiem upadł na murawę ale sędzia wyraźnie pokazuje że do niczego niezgodnie z przepisami nie doszło
  • 17' od kilku minut Kolejarz groźnie atakuje... obecnie wywalczyli rzut wolny około 25 metrów od bramki. Strzelał z lewej strony Piotr Madajski. Wrzucił on piłkę w pole karne, na szczęście Radliński świetnie ustawiony piąstkuje piłkę po za pole karne.
  • 14' Zawiślan podał do koelgi po przeciwległej stronie pola karnego ten złożył się do strzału. Piłka leciała prosto w Radlińskiego i była chyba zbyt mocna bo wypadła mu z rąk na szczęście jeden z naszych obrońców doszedł do piłki i wybił ją po za pole karne.
  • 14' pierwszy rzut rożny dla Zielonych, tradycyjnie Piotr Reiss będzie jego wykonawcą
  • 13' Mężyk doszedł do piłki, zupełnie niepilnowany dobiegł do linii pola karnego i tak na szczęście stoperzy poznaniaków zdołali odebrać mu piłkę
  • 11' goście bardzo aktywnie grają podaniami często gubiąc naszych obrońców ale póki co nie stworzyli jeszcze realnego zagrożenia dla bramki Radlińskiego
  • 10' faulowany Mężyk, jednak kończy się na rzucie wolnym i upomnieniu
  • 8' rzut rożny dla gości wykonuje Madejski, który posyła piłkę w sam środek pola karnego, Radliński interweniuje piąstkując piłkę
  • 7' bardzo ładna akcja Zielonych wrzutka w pole karne na głowę Zakrzeskiego, piękne przyłożenie, piłka leci w kierunku bramki i prosto w ręce Zarychty
  • 5' Zieloni utrzymują się przy piłce przez dłuższy czas prowadząc grę w środku pola. Nagle Zawiślan przejmuje piłkę biegnie przez chwilę i postanawia strzelać z odległości ponad trzydziestu metrów, choć bardziej logiczne było by podanie do Mężyka który był bliżej bramki i do tego nie pilnowany.
  • 3' Marcin Zarychta po raz pierwszy podszedł do piłki, jednak ta interwencja nie wymagała zbyt wiele od tego zawodnika.
  • 1' Goście grają w jednolitych czerwonych strojach z pomarańczowymi podkolanówkami, a poznaniacy tradycyjnie już w strojach biało zielonych.
  • 0' Sędzia Dreschel rozpoczął waśnie spotkanie.
  • 16:59 przy wtórach hymny Warty na boisko weszły już drużyny...
  • 16:52 Witamy na relacji z meczy 33. kolejki pierwszej ligii pomiędzy Wartą Poznań a Kolejarzem Stróże. Kibiców na trybunach przybywa choć z pewnością pogoda mogła zachęcić część ludzi do wyjechania nad jezioro, chociaż na samym stadionie jest bardzo miło i chłodno 😉