Sport

Spartakiada Seniorów – rozpoczęły się zapisy!

Konkurencja w LA w ramach Spartakiady  Foto: Konkurencja w LA w ramach Spartakiady

Konkurencja w LA w ramach Spartakiady Foto: Konkurencja w LA w ramach SpartakiadyChoć do Spartakiady Seniorów zostało trochę czasu warto już teraz wybrać przynajmniej jedną dyscyplinę by wziąć w niej udział.

Spartakiada Seniorów to czterodniowy turniej sportowy. W tym roku impreza ta odbędzie się już po raz szósty. Z roku na rok cieszy coraz większą popularnością. Najbardziej popularne są zawody w bowlingu oraz pływaniu, których w tym roku z pewnością nie zabraknie.

Będzie można także zmierzyć się w takich dyscyplinach jak tenis stołowy, warcaby, szachy oraz w lekkiej atletyce. Wszystkie konkurencje rozegrane zostaną na obiektach POSiR, a udział w zawodach jest bezpłatny.

Każdy zawodnik otrzyma medal uczestnictwa, a zwycięzcy poszczególnych konkurencji dyplomy oraz puchary. W ostatnim dniu rywalizacji w Młodzieżowym Ośrodku Sportowym odbędzie się uroczyste zamknięcie spartakiady. Z tej okazji zorganizowany zostanie piknik.

Spartakiada Seniorów odbędzie się na obiektach POSiR od 27 do 30 czerwca.

Zgłaszać się można osobiście lub listownie (z dopiskiem „Spartakiada Seniorów”) do 22 czerwca. Oto adresy:

– POSiR przy ul. Chwiałkowskiego 34 (pokój numer 5), tel: 61 8 357 923
– MOS przy ul. Gdańskiej 1, tel: 61 8 773 411.

Zapisywać się mogą osoby zamieszkałe w Poznaniu, które do 27 czerwca ukończyły 55 lat. Osoby w wieku od 55 do 60 muszą posiadać ważną legitymację emeryta lub rencisty.

Piknik w ramach Spartakiady Foto: Piknik w ramach Spartakiady

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz