DLA STUDENTA

Warto się nabrać!

urzad miasta poznania  Foto: lepszyPOZNAN.pl

urzad miasta poznania Foto: lepszyPOZNAN.plCoraz mniej czasu zostało, by zgłosić się na letnią i jesienną edycję staży studenckich w Urzędzie Miasta Poznania. Rekrutacja zakończy się 29 kwietnia. Na szczęście można to zrobić przez internet na przykład po świątecznym śniadaniu.

Na staże zgłosić się mogą studenci III,IV,V roku (I/II SUM), studiów dziennych, zaocznych, wieczorowych bądź eksternistycznych. Podczas letniej edycji, która potrwa od czerwca do końca sierpnia, pracować będą mogły 72 osoby w 27 wydziałach i biurach. Natomiast jesienią czekać będzie na studentów 81 miejsc w 28 wydziałach. Ta edycja potrwa od września do końca listopada.

Aby zgłosić się na staż wystarczy wypełnić wniosek, który znajdziecie tutaj. W maju wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowy kwalifikacyjne.  To na ich podstawie zostaną wybrani stażyści.

Największe szanse mają oczywiście osoby, które studiują na kierunku odpowiadającym oczekiwaniom danego wydziału czy biura Urzędu Miasta Poznania.

Edycja letnia i jesienna będą odpowiednio dwudziestym dziewiątym i trzydziestym wydaniem programu staży, które organizowane są od 2003 roku. Na dotychczasowe staże płynęło ponad 20.000 zgłoszeń. Na staże przyjęto do tej pory łącznie 1.900 studentów z czego ponad 260 osób po ich ukończeniu zostało zatrudnionych w Urzędzie.

Przypominamy, że wnioski on-line należy wypełnić do 29 kwietnia!

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz