Sport

Kolejorz – Widzew Łódź

panorama stadion mgła  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Dziś na Stadionie Miejskim lechici inaugurując rundę wiosenną Ekstraklasy zmierzą się z drużyną Widzewa Łódź. Choć w Bradze nie poszło nam najlepiej i odpadliśmy z Ligi Europy, dziś liczymy na zwycięstwo!

panorama stadion mgła Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

W meczu z Widzewem na pewno trzeba zagrać bardzo ofensywnie, musimy od początku zdominować rywala i narzucić mu swój styl gry – mówił Jacek Kiełb, pomocnik Lecha – przede wszystkim trzeba szybko strzelić bramkę, najlepiej jeszcze w pierwszej połowie. Z pewnością dokładnie taką samą, życzeniową i mało odkrywczą taktykę będą mieli piłkarze z Łodzi. Kiełb przyznał, że Kolejorz ma problemy ze skutecznością. Dzisiejszy mecz jest okazją by to poprawić – deklarował Kiełb – nie ma co się tłumaczyć murawą, bo rywalom ona jakoś nie przeszkadza.

Mecz na stadionie przy Bułgarskiej rozpocznie się o 17:00. Przypominamy, że zmieni się organizacja ruchu wokół stadionu. Inaczej również funkcjonować będzie komunikacja miejska. O zmianach tych możesz przeczytać tutaj.

W tej chwili na czele tabeli Ekstraklasy jest Jagiellonia Białystok. Drużyna z Poznania natomiast ma tylko jeden punkt przewagi nad dzisiejszym rywalem.

1. Jagiellonia Białystok (30)
2. Wisła Kraków (30)
3. Legia Warszawa (28)

11. Lech Poznań (19)
12. Widzew Łódź (18)

/

/

/

news@lepszyPOZNAN.pl Foto: news@lepszyPOZNAN.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz