Aglomeracja

Latamy z Poznania! Do Barcelony

kołowanie samolotu wizzair  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

kołowanie samolotu wizzair Foto: Paweł RychterMiłośnicy podróży samolotami będą mieli wkrótce kolejne okazje do pakowania walizek! Pod koniec marca przyszłego roku Wizz Air uruchomi nowe połączenie z Poznania do Barcelony.

Samoloty na tej trasie latać będą dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele. Z Poznania do Barcelony lecieć będziemy mogli o godzinie 17:25, a na miejscu lądować będziemy o godzinie 20:10. Samolot do Poznania wylatywać będzie z Barcelony o godzinie 20:45. Na Ławicy pojawi o godzinie 23:30.

Barceloński Port Lotniczy, zwany także El Prat, jest drugim co do wielkości lotniskiem w Hiszpanii, który w roku 2009 obsłużył ponad 27 milionów pasażerów – informuje Hanna Surma z poznańskiego lotniska – jest ono położone tylko 18 km od centrum miasta, a wygodne połączenie komunikacyjne zapewnione jest dzięki autobusom miejskim lub pociągowi Renfe Cercanías linia R2 – dodaje.

Obecnie z Poznania możemy latać samolotami WizzAir do Cork, Doncaster (Sheffield), Dortmundu, Londynu Luton, Oslo Torp/Sandefjord, Paryża Beauvais, Rzymu Fiumicino oraz Sztokholmu. Od 15 stycznia do 19 marca zostanie wprowadzone połączenie do Mediolanu Bergamo w ramach akcji Samolotem na narty z Poznania. Loty te odbywać się będą w każdą sobotę.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz