Sport

LECH – HISZPAN ZAMIAST POLAKA

Trener KKS Lech Poznań - Jacek Zieliński - 16.10.2010 r.  Foto: Piotr Rychter

Trener KKS Lech Poznań - Jacek Zieliński - 16.10.2010 r. Foto: Piotr RychterLosy trenera Jacka Zielińskiego są już przesądzone. Nawet ostatnie zwycięstwo 1:4 z Cracovią  nie zmieniło decyzji zarządu klubu, który prowadzi rozmowy z następcą trenera. Zarządowi nie podoba się postawa zarówno zespołu jak i trenera, który rozliczany jest za efekty… których brak. Bo nie dość że zespół przegrywał ostatnie mecze Ekstraklasy to jeszcze nie zdobywał żadnych bramek. Informacja o tym kto zastąpi trenera Zielińskiego jeszcze nie została potwierdzona. Jednak jedna z najbardziej prawdopodobnych plotek głosi iż będzie to Jose Mari Bakero.

47-letni hiszpan do tej pory prowadził Warszawską Polonię, z której za porozumieniem stron został zwolniony, pomimo tego że ocalił zespół od spadku z Ekstraklasy. Wcześniej jako asystent Ronalda Koemana w Valencii, a także Louisa van Gaala w Barcelonie.

Bakero na pierwszą konferencję poczeka jeszcze. Jutro na briefingu przed niedzielnym meczem z Wisłą Kraków zobaczymy jeszcze Jacka Zielińskiego, który poprowadzi zespół w spotkaniu z vice mistrzem.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz