Zostań wolontariuszem w Urzędzie Wojewódzkim

wolontariat w Urzędzie Wojewódzkim  Foto: Urząd Wojewódzki

wolontariat w uwWolontariat jest okazją do zdobycia doświadczenia zawodowego i do poszerzenia wiedzy i nawiązania pierwszych, zawodowych kontaktów. Tylko do najbliższej środy (10.III) można zgłosić się do programu „Wolontariat w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim”. Na chętnych czeka 14 stanowisk pracy w różnych wydziałach. To już szósta edycja programu. W poprzedniej V edycji programu “Wolontariat w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim” wzięło udział 21 wolontariuszy.

Na chętnych czekają miejsca między innymi w Biurze Wojewody w Oddziale Biuro Prasowe, Wydziale Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców czy Wydziale Zarządzanie Funduszami Europejskimi. Osoby, które zostaną przyjęte mogą wybrać wolontariat trzy lub pięciomiesięczny.

Program adresowany jest do studentów, absolwentów studiów wyższych, doktorantów oraz słuchaczy studium policealnego. Osoby, które chcą brać w nim udział powinny do 10 marca wysłać aplikację mailem. W kolejnym etapie rekrutacji z wybranymi kandydatami przeprowadzone zostaną rozmowy kwalifikacyjne, w wyniku których wyłonione zostaną osoby do udziału w VI edycji programu. VI edycja programu Wolontariat w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim rozpocznie się 7 kwietnia.

Formularz, adres mailowy oraz regulamin programu znajdziesz TUTAJ.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz