POZnań

Zmiany w nocnej komunikacji przy Dworcu Zachodnim

Tramwaj-linii-16-przy-pl.-Wolnosci  Foto: ZTM

Z powodu uszkodzenia torowiska na przystanku „Dworzec Zachodni” na ul. Głogowskiej, w piątek, 30 lipca po przejeździe ostatniego tramwaju dziennego (ok. godz. 23:30) zamknięty zostanie odcinek torowiska między Mostem Dworcowym a wyjazdem z Trasy PST w obu kierunkach.

Tramwaje linii 201 przez całą noc kursować będą zmienioną trasą z pominięciem przystanków „Rondo Kaponiera”, „Dworzec Zachodni” i „Most Dworcowy”.

Jadąc z os. Sobieskiego, będą wyjeżdżać z Trasy PST bezpośrednio na ul. Roosevelta i Most Teatralny i po postoju na przystanku „Most Teatralny” pojadą ulicą Fredry do Okrąglaka i dalej kontynuować będą jazdę po dotychczasowej trasie.

Tramwaje jadące do os. Sobieskiego nie pojadą ulicą Gwarną, lecz ulicą Fredry i Mostem Teatralnym do ul. Roosevelta. Po postoju na przystanku „Most Teatralny” będą kontynuować jazdę Trasą PST do os. Sobieskiego.

Autobusy linii 213, 214, 218, 223 i 224 nie będą obsługiwać przystanków „Dworzec Zachodni” znajdujących się w torowisku, lecz przy jezdni ulicy Głogowskiej w okolicach przystanków tramwajowych

Użyte w artykule zdjęcia: ZTM

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz