POZnań

Zmarł Andrzej Szozda

Andrzej Szozda  Foto: Głos Wielkopolski

Andrzej Szozda przegrał niestety walkę z ciężką chorobą i zmarł w piątek wieczorem. Jego zdjęcia znają wszyscy czytelnicy Głosu Wielkopolskiego, Gazety Poznańskiej i Expressu Poznańskiego.

Był ze swoim aparatem fotograficznym tam, gdzie działo się coś ciekawego. Uczestnicy i świadkowie tych wydarzeń z pewnością przypominają sobie fotoreportera Głosu z charakterystyczną brodą.

Walczył do końca, a z nim przyjaciele, ludzie, z którymi i dla których pracował. Nie ma już Jędrka, ale widział stronę na facebooku „Pomagamy Andrzejowi”, stworzoną dla niego – napisali jego koledzy i przyjaciele z Głosu Wielkopolskiego – Cieszył się z każdego wpisu, z każdego trzymanego za niego kciuka, z filmów, które kręciliśmy dla niego w redakcji…

Były zaplanowane koncerty, biegi, aukcje, by zebrać bejmy na leczenie Andrzeja Szozdy. Udział w nich deklarowała wuchta wiary.

Ci którzy go znali podkreślają, że swoją pracę wykonywał z pasją i że był wspaniałym człowiekiem. Miał 65 lat. Zostały po nim między innymi znakomite zdjęcia.

Andrzej Szozda - ćwiczenia straży pożarnej i MPK przed euro 2112

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz