Pobiedziska

Zderzenie z autobusem i pożar samochodu

Zderzenie z autobusem  Foto: OSP Pobiedziska

Choć zderzenie samochodu osobowego z autobusem wyglądało poważnie, to na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Uszkodzone zostały tylko oba pojazdy. 

Zderzyły się renault scenic i autobus. Do wypadku doszło w Pobiedziskach w środę około godziny 5:35. Na miejscu w akcji ratunkowej brali udział strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Pobiedzisk, poznańskiej 3 Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, a także Pogotowie Ratunkowe i Policja.

W nocy i nad ranem w wielu miejscach naszej metropolii mgła w mniejszym lub większym stopniu ograniczała widzialność. Przyczyny tego wypadku ustalać będzie Policja.

W Poznaniu natomiast doszło do pożaru samochodu. Ogień pojawił się w komorze silnika renault clio, które jechało ulicą Głogowską w rejonieskrzyżowania z ulicą Śniadeckich.

Po dojeździe zabezpieczono miejsce zdarzenia i przystąpiono do gaszenia palącego się samochodu przy użyciu jednego prądu gaśniczego w natarciu – wyjaśnia mł.asp. Damian Nowak – akcja strażaków przebiegła sprawnie i błyskawicznie, ruch pojazdów w kierunku centrum został szybko wznowiony.

Do tego zdarzenia doszło na Głogowskiej we wtorek około godziny 19:15.

Użyte w artykule zdjęcia: OSP Pobiedziska, JRG3 PSP w Poznaniu

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz