Sport

Zapisz się na Bieg z Misiem

Bieg z Misiem  Foto: Karolina Adamska

Charytatywny „Bieg z Misiem”, to bieg na dystansie 5 i 10 km, z którego dochód przekazany zostanie na potrzeby terapeutyczne dzieci z Przedszkola Specjalnego nr 164 w Poznaniu. Trasa prowadzić będzie wokół jeziora Rusałka w Poznaniu.

Misiu jest symbolem którym chcemy pokazać, że los dzieci niepełnosprawnych nie jest nam obojętny, jest symbolem który widnieje w logo Przedszkola, taki jak setki innych Misiów lecz z małą różnicą – złamaną rączką…. tak jak nasze kochane Przedszkolaki, takie same jak setki innych dzieci lecz z małą różnicą – niepełnosprawnością. Dlatego ważne, żeby na bieg zabrać ze sobą przytulankę, który pobiegnie z Wami na plecach, pod pachą, w kieszeni, na koszulce, na czapce gdzie Wam wygodnie.

Beneficjentem Charytatywnego Biegu z Misiem jest Przedszkole Specjalne nr 164 w Poznaniu, które w całości przeznaczone jest dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi. Jest jedynym publicznym przedszkolem tego typu w Poznaniu i okolicznych gminach. Każde dziecko od samego początku objęte jest kompleksową opieką, edukacją i terapią.

Zapisy znajdziecie tutaj.

Patronat honorowy nad impreza objął Prezydent Miasta Poznania.

Użyte w artykule zdjęcia: Karolina Adamska

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz