Aglomeracja

Zaginęła 16-letnia Ewelina

Zaginęła 16-letnia Ewelina  Foto:

Trwają poszukiwania zaginionej Eweliny Kardacz. Nastolatka wyszła  z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Próchnowie niedaleko Chodzieży w poniedziałek (9.01) i ślad po niej zaginął.

Ewelina Kardacz wyszła z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Próchnowie około godziny 16:30 – informuje Karolina Smardz-Dymek z wielkopolskiej Policji –  do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginiona dziewczyna ma 16 lat, około 170 cm wzrostu i waży 55 kg. Jest szczupła. Ma pofarbowane na czarno włosy sięgające ramion. Oczy ma niebieskie i nosi okulary w szerokiej oprawce, prawdopodobnie koloru fioletowego.

W dniu zaginięcia Ewelina Kardacz  ubrana była w czarną kurtkę z kapturem, wykończonym sztucznym futrem, szal tzw. komin, czarne spodnie legginsy, czarne kozaki z napisem „sport” oraz plecak koloru granatowego z napisem „Puma” – dodaje Karolina Smardz-Dymek.

Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu jej aktualnego miejsca pobytu prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chodzieży przy ul. Wiosny Ludów 14, pod numerem telefonu 67 28 11 211 lub 997.

Zaginęła 16-letnia Ewelina

Użyte w artykule zdjęcia:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz