POZnań

Wypadki w Poznaniu. Policja prosi o kontakt

Alarm  Foto: KM Policji w Poznaniu

Policja wyjaśnia przyczyny dwóch wypadków do jakich doszło w grudniu w Poznaniu. Świadkowie zderzenia na Hetmańskiej i potrącenia na ulicy Warszawskiej proszeni są o kontakt z oficerami prowadzącymi dochodzenie.

Alarm Foto: KM Policji w PoznaniuPolicjanci z Komendy Miejskiej prowadzą dochodzenie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Poznań Nowe Miasto w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 15 listopada około godziny 18:00.Na skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej i Dmowskiego kierująca samochodem marki Opel Corsa zderzyła się z kierującym volvo. W wyniku tego wypadku kierująca oplem doznała obrażeń ciała.

Świadków powyższego policja prosi o pilny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Poznaniu. Można się zgłaszać się także osobiście przy ul. Szylinga 2, pokój 32 lub telefonicznie pod numerem telefonu 061-841-36-15 w godzinach od 7.00 do 15.00 lub pod czynnym całą dobę numerem alarmowym 997.

Policja prowadzi także śledztwo w sprawie zdarzenia z 12 grudnia ok. godz. 18.30-18.40 w Poznaniu. Na ulicy Warszawskiej, na wysokości stacji paliw, w kierunku na centrum miasta został odnaleziony poszkodowany mężczyzna. Obrażenia jego ciała świadczą o tym, że mężczyzna mógł zostać potrącony przez samochód – informuje Dominika Pupkowska-Bral z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP. Można się zgłaszać osobiście przy ul. Szylinga 2, pokój 32 lub telefonicznie pod numerem telefonu 061-841-44-26 w godzinach od 7.00 do 15.00 lub pod numerem alarmowym 997 czynnym całą dobę.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz