Kórnik

Wypadek w Gądkach

lampa policyjna Foto: sxc

lampa policyjna Foto: sxcAż 9 osób zostało rannych w wypadku, do którego doszło w Gądkach na trasie S11. Do zdarzenia doszło około godziny 6:00.

Zderzyły się tutaj renault clio z fordem transitem, którym jechało do pracy 9 osób. Po tym zderzeniu ford wpadł jeszcze na ciężarówkę. W wypadku brał jeszcze udział autobus. Ten ostatni pojechał po chwili dalej, bo nikomu z jego pasażerów nic się nie stało.

Rannych zostało 8 pasażerów forda i jedna osoba z clio.

Na trasie S11 tworzyły się po wypadku gigantyczne korki w kierunku Poznania. Na miejscu pracowały służby ratunkowe. Nie wiadomo jak długo będzie trwać akcja, na miejscu jest pięć naszych zastępów – informował portal epoznan jeden ze strażaków.

Jak nas poinformowała nasza czytelniczka autobus na miejscu wypadku stał ponad godzinę na przystanku. Kierowca autobusu PKS stał tam cały czas – informuje kobieta – wiem, bo jechałam tym autobusem i wiem jak to wyglądało i też staliśmy i czekaliśmy, aż inny autobus nas zabierze, bo nasz poranny kierowca musiał czekać, aż Policja przyjedzie. Dodaje także, że do wypadku doszło około godziny 6:10, a Policja z Poznania dużą “suką” przyjechała dopiero około 07:15.

Ponad 2 godziny po wypadku przejazd drogą S11 w kierunku Poznania był niemożliwy i trzeba było albo odstać swoje w korku, albo wcześniej korzystać z innej drogi.

Ruch na krajowej 11 został wznowiony kilka minut przed 9:00.

uwaga wypadek Foto: lepszyPOZNAN.pl / ag

4 komentarzy

kliknij by dodać komentarz

 • Poszkodowanych w wypadku lub ich rodziny proszę o kontakt pod nr tel. 791 360 742.
  Udzielę profesjonalnej pomocy prawnej w zakresie uzyskania odszkodowania i zadośćuczynienia za uszczerbek na zdrowiu.

 • jakie wy tutaj pierdoły piszecie!!! “na te dwa samochody wjechała jeszcze ciężarówka i autobus” nic z tych rzeczy, nie widzieliście to nie piszcie takich głupot.

  “Ten ostatni pojechał po chwili dalej, bo nikomu z jego pasażerów nic się nie stało.” ponad godzine stania na przystanku nazywacie pojechaniem po chwili???!!! Kierowca autobusu PKS stał tam cały czas. Wiem, bo jechałam tym autobusem i wiem jak to wyglądało i też staliśmy i czekaliśmy, aż inny autobus nas zabierze, bo nasz poranny kierowca musiał czekać, aż Policja przyjedzie (tak na marginesie, wypadek ok.06:10, a Policja z Poznania dużą “suką” przyjechała dopiero ok. 07:15).

 • @podróżująca PKS – dziękujemy za te informacje – nie byliśmy na miejscu, dlatego musieliśmy zawierzyć relacjom służb. Relację uzupełniliśmy o Pani informacje.
  Do dyspozycji naszych czytelników jest zawsze mail news@lepszyPOZNAN.pl na który można wysyłać ważne dla Was informacje i zdjęcia.

 • Artykul znowu jest niedorzecznie napisany. Najpierw piszecie ze clio zderzylo sie z transitem w wyniku czego przywlalil w ciezarowke. A pan rzecznik w wywiadzie wyraznie stwierzil ze wypadek spowodowala ciezarowka ktora wymusila pierszenstwo w wyniku czego ford transti calym impetem przywalil w ciezarowke. Dopiero na sam koniec przywali samochod marki clio.