K U L T U R A

Wszystkie oblicza Greya jednej nocy

Przed nami cała kinowa noc z Greyem, co zapewne ucieszy wiele pań. Zobaczymy wszystkie trzy filmy z tym bohaterem, w tym najnowszy Nowe oblicze Greya. Wszystko to już w najbliższy piątek.

Noc z Greyem to specjalne, ekskluzywne walentynkowe wydarzenie dla wszystkich fanów najbardziej pikantnej i kontrowersyjnej serii ostatnich lat – zapowiada Anna Winsz, która współorganizuje nocne maratony filmowe – tej nocy będzie można obejrzeć wszystkie części trylogii, w tym premierowo najnowszą Nowe oblicze Greya.

Anastasia Steel, urocza i niewinna studentka literatury oraz Christian Grey, zabójczo przystojny rekin biznesu odkryją przed widzami swoje najskrytsze sekrety i fantazje. Ciemność kinowej sali stanie się zmysłowa jak nigdy dotąd, a wypełniające ją miłosno-erotyczne napięcie będzie przybierało na mocy z każdą minutą.

Tej nocy z piątku na sobotę zobaczymy zatem Pięćdziesiąt twarzy Greya, Ciemniejszą stronę Greya oraz premierowo Nowe oblicze Greya. Bilety są już do nabycia w kasach kina oraz na multikino.pl w cenie 49,00 zł.

Na nocny maraton filmowy ENEMEF: Noc z Greyem  zapraszamy do Multikina Malta i Multikina 9 lutego od godziny 22:00.

Więcej informacji znajdziesz na enemef.pl. Na stronie można również zapisać się do listy osób bezpłatnie otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem lub SMSem, wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Użyte w artykule zdjęcia:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz