Aglomeracja

Wolna niedziela, to i Wolny Targ będzie

Wolny Targ w Poznaniu  Foto:

Wolny Targ w PoznaniuWolny Targ przyciąga z każdą swą edycją coraz więcej ludzi. Nic dziwnego, bo za każdym razem pojawia się coś nowego, intrygującego, oryginalnego czy smacznego. Najbliższa okazja, by miło spędzić czas pojawi się już w najbliższą niedzielę.

Głodni niedzieli? My Was nakarmimy i to nie tylko ducha ale też całkiem przyjemnie i oryginalnie, ciała – zaprasza Magdalena Kosakowska, pomysłodawczyni tego popularnego wydarzenia – będą pyszne kulebiaki, tary, ciasta, naleśniki, pasty… Nie zabraknie kawy i herbaty, także w wydaniach orientalnych, oraz odważnej kuchni fusion.

Oferta kulinarna to jednak tylko część tego, na co mogą liczyć wszyscy, którzy wybiorą się na Cytadelę w niedzielę. Będzie dużo nowości, ulubione marki, ciekawie zapowiadają się zaplanowane warsztaty, ćwiczenia czy spektakle.

Wolny Targ w Poznaniu

Za każdym razem dużym zainteresowaniem cieszą się oryginalne ciuchy i dodatki do nich. Choćby takie, jakie widać na zdjęciu poniżej.

Już teraz ponad 100 osób zapisało się na bezpłatne zajęcia Godzina dla mnie, które poprowadzi Amelia Bobowska. Na trawie, na świeżym powietrzu, w promieniach słońca i witaminy D3, zafundujesz sobie wiosenną ,witalną kąpiel z delikatnych endorfin.

Zabierz ze sobą matę albo duży ręcznik, ubierz się wygodnie i przyjdź na spotkanie z sobą na majowej trawie – zachęca prowadząca – odetchniesz, odpoczniesz, odprężysz delikatnie swoje ciało, rozluźnisz te miejsca, które tego potrzebują, ale też poszukasz w swoim ciele równowagi, ustabilizujesz, wzmocnisz mięśnie pleców i brzucha, wzmocnisz swoje „centrum”.

Te bezpłatne zajęcia odbędą się na zielonej trawie, a w przypadku niepogody w sali Łejernia. Organizatorzy proszą, by zabrać ze sobą matę, koc itp. Zbiórka przed wejściem na teren Wolnego Targu w niedzielę o 14:30.

Wolny Targ zaprasza na Cytadelę (u zbiegu ul. Brandstaettera i Za Cytadelą) w niedzielę 10 maja od 11:00 do 17:00.

Wolny Targ w Poznaniu

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz