Aglomeracja

Wielka dziupla pełna skradzionych aut

Auta odnalezione w dziupli we Wrześni  Foto: materiały policyjne

Poznańska policja pochwalić może się sukcesami w odnalezieniu skradzionych aut. Podczas przeszukań warsztatów na terenie powiatu wrzesińskiego natrafiono na kilka samochodów skradzionych w ciągu ostatnich kliku dni na terenie Wielkopolski. Odzyskane auta to m.in.  audi, volkswagen i range rover o wartości blisko 360.000 złotych.

Policjanci podczas przeszukań kilku warsztatów samochodowych na terenie powiatu wrzesińskiego odnaleźli Audi a4 i Range Rovera oraz szereg części pochodzących od skradzionego na terenie Wielkopolski VW, Mercedesa, Citroena i Peugeota.

Nieopodal jednego z garaży funkcjonariusze odnaleźli także skradzionego z terenu Poznania, w nocy z 4 na 5 listopada volkswagena turana. Wartość odzyskanych aut to blisko 360.000 złotych.

Funkcjonariusze zatrzymali kilku mężczyzn podejrzanych o kradzieże i paserstwo. To mieszkańcy powiatu wrzesińskiego w wieku 25 i 30 lat. Za paserstwo grozi im nawet 5 lat więzienia. Sprawa ma charakter rozwojowy – informuje Patrycja Banaszak z zespołu prasowego Policji w Poznaniu.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz