Warta Poznań – Zawisza Bydgoszcz 0:1 (0:1)

Warta Poznań - Zawisza Bydgoszcz 0-1 - Poznań 20.05.2012 r.  Foto: Ewelina Gutowska

Warta Poznań - Zawisza Bydgoszcz 0-1 - Poznań 20.05.2012 r. Foto: Ewelina GutowskaSpotkanie Warty Poznań i Zawiszy Bydgoszcz. Z pewnością kibice zadają sobie pytanie czy poznaniacy zdołają wygrać.

KS Warta Poznań

0 - 1

Zawisza Bydgoszcz

• 14:23 Dziekujemy za udział w relacji i zapraszamy do kolejnych.
  • 95' Mecz zakończony 2 dwie minuty po czasie. Warta przegrywa z Zawiszą 0:1.
  • 93' Za mocne wrzucenie piłki w pole karne przez Ziętarskiego i piłkę pewnie łapie Kaczmarek.
  • 93' Wilczyński strzelając trafił w Bartoszaka... piłka w rękach Kaczmarka.
  • 90' Doliczone 3 minuty do spotkania.
  • 90' Gevorgyan minął Bartoszaka i się przewrócił. Sędzia to widział i za symulację pokazał mu kolejny żółty kartonik w efekcie czego Zawisza od teraz gra w dziesiątkę.
  • 89' Radliński ofiarnie wybiegł z pola karnego by uniemożliwić Natherowi podejście do bramki.
  • 88' Fatalny błąd Zawiszy! Gevorgyan nie trafił do brami z 7 metrów.
  • 86' Kartka dla Gevorgyana za faul na Jurdze.
  • 86' Ziajka za faul.
  • 85' Rzut rożny dla gości.
  • 84' Gevorgyan ponownie nie pilnowany otrzymał podanie ale został zatrzymany przed polem karnym.
  • 83' Zawisza Nather za Masłowskiego
  • 81' Masłowski na spalonym. Trener Tarasiewicz jeszcze dyskutuje z sędzią głównym reklamując że takiego zagrania na pewno nie było.
  • 80' Bartkowiak ukarany żółtą kartką.
  • 79' Gevorgyan na spalonym.
  • 77' Rajd Gevoriana, którego ledwo przed polem karnym dogania i zatrzymuje Bartkowiak. Następuje jeszcze podanie do Masłowskiego, który postanowił strzelić w kierunku bramki Radlińskiego ale piłka odbiła się od jednego z Warciarzy.
  • 76' Warta: Jurga za Trojanowskiego
  • 75' Niewykorzystany rzut wolny gości.
  • 73' Masłowski przedarł się okolice pola karnego Warty, na szczęście obronie udało się odebrać piłkę.
  • 71' Zawisza: Ziajka za Abbota
  • 70' Rzut rożny dla Warty.
  • 69' Bartoszak ponownie próbuje strzelać i znowu piłka odbija się od któregoś przeciwnika.
  • 66' Ngamayama faulował Wójcickiego za co został ukarany żółtą kartką,
  • 65' Warta: Ziętarski za Onsorge
  • 65' Bartoszakowi udało się przejść dwóch obrońców i oddać strzał jednak rykoszetem piłka odbiła od kolejnego obrońcy i bez problemu została złapana przez Kaczmarka.
  • 64' Groźne wejście gości w pole karne Warty. Wywalczony rzut rożny, który pewnie wybija Radliński.
  • 63' Zawisza:Gevorgyan za Mąkę
  • 61' Jakóbowski podał w środku pola do Magdziarza. Ten podbiegł kilka kroków i huknął jak z armaty. Niestety piłka odbiła się od zawodnika przed nim.
  • 59' Wójcicki na spalonym.
  • 58' Abbott ciągle pilnowany w polu karnym. Podanie do niego przerwane.
  • 56' Jakóbowski w polu karnym nie dał rady dwóm obrońcom gości i Kaczmarkowi, który zdołał wyjąć mu piłkę spod nóg.
  • 56' Rożny dla Warty.
  • 54' Kolejny raz goście blisko strzelenia bramki. Udało im się jeszcze wywalczyć kolejny rzut rożny.
  • 52' Bartkowiak zatrzymał Abbotta który próbował dobiec do pola karnego Radlińskiego.
  • 50' Rzut wolny dla Warty, Przy piłce Magdziarz.
  • 48' Szansa gości w polu karnym Warty.
  • 45' Warta: Bartoszak za Kołodziejskiego.
  • 45' Rozpoczynamy drugą połowę.
  • 46' Koniec pierwszej części spotkania. Do przerwy Warta przegrywa 0:1 z Zawiszą Bydgoszcz.
  • 45' Minuta doliczona do pierwszej połowy spotkania.
  • 44' Giel w polu karnym walczył by doskoczyć do wrzucanej piłki w pole karne. Niestety nie udało się.
  • 41' Jakóbowski walczył z Masłowskim w środku pola. Atak gości zakończony autem.
  • 37' Wrzutka z autu na wysokości pola karnego Warty. Piłka wybita z pola karnego jednak goście nadal w natarciu. Paweł Strąk strzelał na bramkę na szczęście niecelnie.
  • 34' Abbott z rzutu karnego gola strzela gola płasko nad murawą tuż przy prawym słupku. Wynik meczu 0:1 dla Zawiszy.
  • 33' Rzut karny dla gości.
  • 29' Bartkowiak ratuje Wartę wybijając piłkę Wójcickiemu. Rzut rożny dla gości.
  • 28' Rzut wolny dla Warty po faulu na Magdziarzu.
  • 23' Bartkowiak starł się polu karnym z Masłowskim. Na szczęście dla Zielonych sędzia nie dyktuje karnego.
  • 21' Wilczyński dał się ograć napastnikowi w polu karnym Warty.
  • 19' Rzut rożny dla Warty wykonał Magdziarz.
  • 16' Ładna kontra gości... nieudanie zakończona.
  • 16' Trojanowski strzelał z dystansu wprost na Kaczmarka, który zdołał podbić piłkę dając rzut rożny Warcie.
  • 15' Ciechanowski ukarany za faul.
  • 14' Masłowski próbował strzelać na bramkę ale jego strzał odbiła się od obrony.
  • 11' Magdziarz przegrał pojedynek w rogu boiska z Ciechanowskim.
  • 9' Kołodziejski ukarany kartonikiem po faulu. Goście mają rzut wolny na połowie Warty.
  • 8' Faulowany Wójcicki.
  • 5' Póki co na boisku za wiele się nie dzieje. Pogoda dzisiaj jest fantastyczna, bardzo ciepło i słonecznie.
  • 0' Spotkanie rozpoczęte.
  • 12:28 Witamy serdecznie. Przed nami mecz pierwszej ligii piłki nożnej pomiędzy Wartą Poznań a Zawiszą Bydgoszcz,