Warta Poznań – Polonia Bytom 2:1 (1:0)

Warta Poznań - Polonia Bytom - Stadion Miejski 16.11.2011 r.  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Warta Poznań - Polonia Bytom - Stadion Miejski 16.11.2011 r. Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterWarta Poznań w “Ogródku” podejmie jedyny jak dotąd w tej rundzie zespół, który nie wygrał ani jednego spotkania, a mowa o Polonii Bytom. Jak zapewnia trener poznaniaków Czesław Owczarek “Nie możemy zlekceważyć przeciwnika”.

W poprzednim sezonie bytomianie zajęli 15. miejsce, które oznaczało spadek jednak dzięki problemom Ruchu Radzionków, który wycofał się z rozgrywek Polonia nadal może grać w zapleczu Ekstraklasy.

KS Warta Poznań

2 - 1

Polonia Bytom

• 15:33 Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy do kolejnych.
  • 94' Koniec spotkania. Warta wygrała 2:1 z Polonią Bytom.
  • 83' Gościom coraz bardziej się spieszy i popełniają coraz więcej błędów przez co zawodnicy Warty spokojnie zatrzymują ich ataki.
  • 90' Doliczone cztery minuty do spotkania.
  • 89' Białkowski uprzedzony przez Lisa i na tym kończy się akcja gości.
  • 88' Michalak wrzucał w z rzutu wolnego w pole karne ale ponownie Lis świtnie łapie piłkę uniemożliwiając jej rozegranie gościom.
  • 87' Rzut wolny dla gości.
  • 86' Mika chyba już nie odczuwa skutków kontuzji bo w polu karnym biega jak szalony wyłapując piłki.
  • 86' Lis w powietrzy przejął piłkę wrzuconą z rzutu rożnego.
  • 86' Rzut rożny dla gości.
  • 85' Warta: Ngamayama za Trochima
  • 84' Jednak Mika pozostaje w bramce! I rożny dla Warty.
  • 83' Oj chyba tym razem Mika będzie musiał opuścić pole gry, jego kontuzja prawej nogi wygląda poważnie.
  • 83' Tomasz Górkiewicz wykorzystał zamieszanie w polu karnym Warty i umieścił piłkę w bramce. Wynik 2:1.
  • 79' Warta: Trojanowski za Pawłowskiego
  • 79' Marciniak faulował Górkiewicza na środku boiska
  • 78' Grzeszczyk zmarnował podanie w polu karnym! To mógłbyć kolejny gol dla Warty.
  • 74' Polonia: Gamla za Pietrychę
  • 73' Wrzutka w pole karne na głowę Mysiaka, który z około siódmego metra umieścił piłkę w bramce. Wynik 2:0 dla Warty!
  • 73' Rzut rożny dla Warty.
  • 71' Wznawiamy grę, Mateusz Kika gra dalej.
  • 69' Warta: Giel za Bartoszaka
  • 68' W zamieszaniu w polu karnym ucierpiał bramkarz gości, który właśnie jest opatrywany przez medyków.
  • 68' Trochim środkiem biegł wprost na pole karne w ostatniej chwili podał do Pawłowskiego który poślizgnął się na murawie i nie oddał strzału
  • 66' Mójta za faul przy polu karnym Warty.
  • 64' Bardzo groźnie zrobiło się w polu karnym Warty Poznań na szczeście gdzieś pojawił się jeden z obrońców i wybił piłkę po za pole karne.
  • 62' Pawłowski ponownie marnuje okazję do dobrego rozegrania podając w miejsce gdzie nie ma żadnego jego z kolegów.
  • 61' Pawłowski faulowany przez Kaczora na połowie Warty.
  • 59' Sędzia przerwał groźną akcję gości w polu karnym Warty po faulu na Marciniaku.
  • 58' Zieloni coraz częściej strzelają na bramkę gości.
  • 58' Polonia: Pokotyliuk za Banasia
  • 56' Bardzo dobre podanie do Magdziarza w prawy róg pola karnego! Strzał ale Mika broni wybijając na rzut rożny.
  • 53' Mysiak główkowa w polu karnym ale piłka odbiła się od jednego z obrońców i mamy rzut rożny dla Warty.
  • 51' Białkowski tym razie zagrażał Lisowi w bramce. Piłka na szczęście opuściła pole gry po jego strzale.
  • 50' Magdziarz strzelał na bramkę! Szkoda tylko że źle się złożył bo mogło być 2:0.
  • 48' Pawłowski ładnie ograł obrońcę wycofał piłkę i strzelił w kierunku bramki. Niestety piłka o metr minęła się z prawym słupkiem.
  • 45' Polonia: Kaczor za Krzemienia
  • 45' Rozpoczynamy drugą połowę spotkania.
  • 45' Koniec pierwszej części spotkania.
  • 41' Grzeszczyk strzelał ale niestety było za blisko i próba przerzucenia muru oznaczała delikatny strzał, który Mika obronił bez większych problemów.
  • 41' Pawłowski pięknie przeszedł pod pole karne omijając obrońców ale na końcu stoper gości Kulpaka taktycznie faulował go.
  • 39' Bartczak niedokładnie wrzucał w pole karne i piłka znalazła się na górnej siatce.
  • 37' Bardzo poważny błąd obrony zielonych. Białkowski wybiegł na przeciw Lisa prawą stroną boiska nie i nie został złapany na spalonym ani zatrzymany przez obrońców. Jedynie Magdziarz pobiegł za nim i uniemożliwił oddanie mu strzału.
  • 36' Mójta w polu karnym przed szansą strzału ale źle się przymierzył i nie trafił w piłkę.
  • 34' Warta prowadzi za sprawą strzału Bartoszka po podaniu Marciniaka! Warta - Polonia 1:0
  • 32' Faul poznaniaków. Pietrycha z 24 metrów strzelał... ale nie można tego nazwać strzałem na bramkę. Lis wzrokiem odprowadził tylko piłkę po za pole gry.
  • 31' Grzeszczyk z rzutu wolnego strzelał na bramkę. Piłka mogła wejść tuż pod poprzeczkę ale niestety wylądowała na górnej siatce.
  • 30' Kolejny raz goście faulują około 24 metrów od swojej bramki.
  • 29' Mójta strzelał z rzutu wolnego wprost w mur.
  • 29' Kolejny faul gości. Rzut wolny z około 24 metrów do bramki gości.
  • 26' Magdziarz próbował strzelać ale podał do Trochima ten ładnie wycofał piłkę i strzelił w kierunku bramki gości! Piłka jednak odbiła się od jednego z obrońców i mamy rzut rożny dla Warty.
  • 22' Magdziarz na spalonym.
  • 21' Magdziarz poprowadził piłkę wzdłuż lewej linii autowej i podał do Trochima ustawionego przed polem karnym. W polu karnym doszło do faulu na korzyść Warty ale sędzia tego nie odgwizdał. Musimy poczekać na powtórki.
  • 19' Mójta strzelał z rzutu wolnego wprost na bramkę! Mika zdołał obronić.
  • 19' Alancewicz faulował Trochima przed prawym rogiem pola karnego.
  • 16' Pierwsza groźna akcja Warty. Mójta wrzucał w pole karne. Koledzy niestety nie zdołali dobrze wykończyć tego zagrania.
  • 15' Trochim faulowany przez Szkatułę przy prawym rogu pola karnego.
  • 14' Bartczak próbował powstrzymać Białkowskiego przed wejściem w pole karne. Ten podał piłkę do jednego z kolegów za sobą ale na szczęście był tam Marciniak, który wybił piłkę na rzut rożny.
  • 11' Zieloni popełniają dwa groźnie błędy w obronie, które dzięki braku wykończenia przez gości nie kończą się atakiem na bramkę.
  • 8' Dalekie podanie w pole karne do Magdziarza ale Mika był zdecydowanie szybszy od kapitania poznaniaków i przejął podanie w polu karnym.
  • 7' Alancewirz z rzutu wolnego strzelał wprost na bramkę jednak niecelnie.
  • 6' Trochim faulował Białkowskiego tuż przed polem karnym Warty.
  • 4' Grzeszczyk faulowany w środku pola.
  • 2' Kolejna okazja dla gości do zdobycia bramki ze stałęgo fragmentu gry - rzut rożny.
  • 2' Białkowski wywalczył rzut rożny.
  • 0' Sędzia Lyczmański pierwszy raz użył swojego gwizdka do rozpoczęcia spotkania.
  • 14:00 WItamy serdecznie. Relacja z meczu Warty Poznań z Polonią Bytom rozpocznie się już za chwilę.