Warta Poznań – MKS Kluczbork 2:1 (0:0)

Warta Poznań - Piast Gliwice - 30.04.2011 r.  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Warta Poznań - Piast Gliwice - 30.04.2011 r. Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterPodczas rundy jesiennej Zieloni przegrali z MKS’em 4:0 i mimo że Bogusław Baniak nie był wtedy trenerem Zielonych twierdzi, że “Chcę wyrównać rachunki”. Czy poznaniacy wygrają to spotkanie? Wielu twierdzi, że tak jednak piłka to piłka i wiele może się wydarzyć.

Zespół z Kluczborka gra bardzo słabo i w ostatnich 12 meczach zdobył tylko 12 punktów. Z pewnością atutem Zielonych będzie powrót pauzujących za kartki Piotra Reissa i Macieja Scherfchena. Nie do ko ńca dobrą wiadomością niestety jest prawdopodobny brak Bledzewskiego w bramce, który nie doszedł jeszcze do formy po kontuzji łokcia oraz uraz mięśnia Wichtowskiego, którego z prawej strony zastąpi Ngamayama.

Na relację z tego spotkania zapraszamy dzisiaj o godzinie 17.00.

KS Warta Poznań

2 - 1

MKS Kluczbork

• 18:54 Dziękujemy za udział w relacji i przepraszamy za wpadki 🙂 zapraszamy na kolejne relacje.
  • 90'+4 Sędzia kończy spotkanie, Warta Poznań pokonała MKS Kluczbork rzutem na taśmę 2:1.
  • 90'+4 wrzutka w pole karne tam już ustawieni napastnicy próbują główkować na bramkę Radlińskiego, który świetnie ustawiony łapie piłkę
  • 90'+3 faul ale bez kartki w środku boiska, wznawiają goście
  • 90'+2 w ostatnich minutach gra Warty wyraźnie się poprawiła, walczą o każdą piłkę i częściej atakują
  • 90'+2 Radliński dobrze ustawiony przecina wrzutkę w pole karne
  • 90'+1 sędzia dolicza cztery minuty
  • 90' goooooooooll!!! IWANNN!!!! dopadł piłkę, sam na sam strzela między rękami Stodoły i jest gool! Warta prowadzi 2:1
  • 90' mamy rożny dla Wartywywalczony w ostatnich minutach
  • 89' Ngamayama do Magdziarza ten w wrzuca w pole karne w kierynku Reissa który niedochodzi do piłki
  • 87' kolejny rożny dla MKS'u
  • 87' rożny dla gości, po którym nie ma zagrożenia dla bramki
  • 86' zmiana w drużynie MKS'u, wygwizdywany powolnie schodzi i nie tą stroną co trzeba Nitkiewicz a za niego wchodzi Kazimierowicz
  • 85' Magdziarz podaje z prawego rogu boiska do Iwaniciego znajdującego się po drugiej stronie pola karnego, ten strzela ale tak wysoko że nie wiadomo gdzie celował
  • 82' Zamieszanie w polu karnym gości! piłka kilka razy odbita od obrońców trafia pod nogi Reissa który umieszcza piłkę w siatce tuż pod nogami Stodoły
  • 82' wznowienie gry przez Zielonych z linii środkowej boiska tuż linii autu 🙂
  • 81' zawodnicy Kluczborka padają jak muchy na boisko...nie ze względu na faule tylko skórcze
  • 80' Magdziarz strzela na bramkę Stodoły potężną petardę z półkola przed polem karnym, Stodoła rozciąga się jak długi rzucając się w lewą stronę i odbija piłkę! Próbuje do niej dość Reiss, strzela ale nie złożył się dobrze i piłka opuszcza boisko ponad poprzeczką
  • 78' Magdziarz obejrzał żółty kartonik za wejście w nogi od tyłu
  • 77' furiacki atak na bramkę Stodoły, strzał za strzałem ale mocno niecelne wracają na pole gry gdy piłka trafai pod nogi jednego z Zielonych, który pięknym płaskim strzałem posyła piłkę w kierunku... słupka
  • 76' zmiana w drużynie Zielonych, schodzi Zakrzewski a za niego zagra Magdziarz
  • 74' podanie przez długość połowy do Gajtkowskiego, który podaje do Zakrzewskiego, który próbuje główkować ale zrobił to tak że Stodoła nie miał nic innego do zrobienia jak złapanie piłki
  • 70' za wysoka wrzutka w pole karne i piłka spokojnie opuszcza boisko
  • 70' Kaczmarek fauluje Gajtkowskiego i mamy rzut wolny około 30 metrów od bramki
  • 69' ładne choć trochę za mocne podanie do Reissa w pole karne i piłka w rękach Stodoły
  • 67' kolejny rożny dla Zielonych, po akcji Iwanickiego, którego strzał odbił się od obrońcy
  • 67' rożny dla Zielonych... po którym piłka wylatuje z pola karnego
  • 66' zmiana w drużynie gości, zejdzie Hober za którego zagra Góral
  • 65' doskonała akcja Warciarzy, wrzutka w pole karne! szybkie rozegranie ale podanie przecina Tuszyński
  • 64' kolejna nerwowa akcja Zielonych, wrzutka w pole karne na głowę jednego z atakujących ale strzał bardzo niecelny i piłka po za polem gry
  • 62' zmiana w drużynie gości, schodzi Ulatowski a za niego zagra Kaczmarek
  • 62' gospodarze atakują ale coś bez przekonania, kolejne strzały są tak słabe że nawet przedszkolak by je obronił
  • 60' kolejna zmiana w szeregach Warciarzy, schodzi Marciniak a za niego kontynuował grę będzie Wojciechowski
  • 59' ponownie goście atakują i tylko szczęście ratuje Warciarzy przed stratą bramki
  • 58' Ngamayama stojąc w pół okręgu przed polem karnym podaje w na swoją prawą stronę... tylko nie wiadomo do kogo! Jedyny który dobiegł do piłki to Iwanicki, który wrzucił piłkę w pole karne prosto w ręce Stodoły
  • 56' goście w ostatnich minutach wyraźnie dominują czego przykładem jest wynik ale także to jak goście radzą sobie na boisku
  • 55' zmiana w drużynie Zielonych, boisko opuści Białożyt a za niego zagra Paweł Iwanicki
  • 54' Niziołek strzela i umieszcza piłkę w bramce
  • 54' Tuszyński wchodzą w pole karne został zatrzymany przez trzech obrońców Warty, kątem oka zauważył wolnego Niziołka po swojej prawej stronie do którego podał
  • 51' Ngamayama leży na murawie
  • 49' faulowany Nitkiewicz
  • 48' Gajtkowski przed szansą na strzelenie bramki ale nie bardzo wiemy co chciał zrobić, ponieważ dostawił nogę do lecącej piłki, która kompletnie zmieniła kierunek i opuściła plac gry
  • 46' wejście Ngamayamy prawą stroną w pole karne, naciskany przez obrońcę strzela prosto w Stodołę
  • 45' Rozpoczynamy drugą połowę spotkania
  • 45'+2 i koniec pierwszej połowy
  • 45' spotkanie potrwa dwie minuty
  • 44' ponownie niewiele brakowało by Zieloni stracili bramkę po wrzutce w pole karnego gości, na szczęście piłka odbiła się od któregoś z napastników i wyszła po za pole gry
  • 43' goście ponownie atakują, wrzutka w pole karne do Tuszyńskiego, który próbuje główkować piłkę jednak nie dał rady i piłka po za polem karnym
  • 41' MKS przejmuje inicjatywę i coraz częściej atakuje bramkę, gdyby nie dobra dyspozycja Radlińskiego możliwe że już była by jakaś stracona bramka
  • 39' Podanie do niepilnowanego Hobera ustawionego z prawej strony pola karnego! Podczas składanie się do strzału źle się ustawił, trafiając w piłkę obrócił się trochę a piłka w ogóle nie zagroziła bramce Zielonych.
  • 38' Reiss podaje za mocno do Zakrzewksiego, który nie miał szans dojść do tego podania i mamy wznowienie od Stodoły
  • 38' Ngamayama fauluje ale kończy się tylko na upomnieniu od sędziego
  • 36' obiecująca akcja Reissa, który puszcza Zakiego i Gajta przed siebie, następnie podaje do Gajtkowskiego, który za długo kombinował nad tym co zrobić z piłką podaje do Reissa, który strzela wysoko ponad bramką
  • 33' Nitkiewicz prowadzi piłkę ze środka pola na pole karne Warty, mija go Tuszyński, który jest na czystej pozycji! Ale Nitkiewicz stwierdził że będzie strzelał sam i niecelnie ale sam 🙂
  • 32' piłka wlatuje w pole karne na głowę Reissa jednak ten nie skoczył dość wysoko i nie doszeł do piłki
  • 31' Reiss!!! strzela prostopadle na bramkę, źle uderzył i piłka minęła słupek dosyć daleko
  • 29' Tuszyński naprzeciw dwóm obrońcom Zielonych podaje do Nitkiewicza, który próbuje strzały z pierwszej piłki na szczęście nerwowa sytuacja wymusiła błąd w ocenie sytuacji i piłka obok bramki
  • 28' świetna okazja Zakiego żeby umieścić piłkę w bramce! Strzał między obrońcami w kierunku bramki, jednak piłka przeleciała nad poprzeczką... ale było bardzo blisko
  • 27' żółta kartka dla Scherffchena za rzekome wejście w nogi przeciwnika, jednak z naszego miejsca wyglądało to jak prawidłowe wybicie piłki
  • 26' faulowany Reiss przez Ulatowskiego
  • 25' Warta posiada coraz większą przewagę, jednak co z tego jak sytuacje podbramkowe nie są wykorzystywane
  • 24' próba strzału na bramkę Stodoły....za wysoko i mamy wznowienie od bramki
  • 23' Jagielniak uratował właśnie MKS przed stratą bramki wybijając piłkę spod nóg Zakrzewskiego na rożny
  • Ngamayama podaje do Reissa ten krótką do Zakrzewskiego, który bardzo niedokładnie główkuje i piłka wylatuje po za pole gry
  • 20' w rogu ustawiony już Reiss wrzuca piłkę dochodzącą w pole karne, która trafia prosto w ręce Stodoły
  • 20' kolejny rożny dla Zielonych
  • 19' aut dla gospodarzy przy polu karnych MKS'u, po krótkiej wymianie i ładnym płaskim zagraniu w pole karne mamy rożny dla Warty
  • 17' faulowany Jasiński na połowie Warty
  • 15' rzut rożny dla gości wykonał Nitkiewicz wrzucając piłkę w pole karne, i piękna interwencja Radlińskiego, który łapie piłkę w locie
  • 15' Hober ponownie próbuje prawą stroną wejścia w pole karne ale Otuszewski skutecznie mu to uniemożliwia
  • 14' aut dla Zielonych na wykości pola karnego gości
  • 14' Jasiński już wrócił na boisko, wygląda na to że nie ucierpiał poważnie
  • 13' sędzia dwa razy już nie zareagował na przewinienia na boisku uznając że nic się nie stało...
  • 12' w między czasie na boisku ucierpiała Łukasz Jasiński, którego właśnie ekipa medyczna znosi z boiska
  • 12' Radliński sam na sam z Tuszyńskiem, płaskim strzałem napastnik próbował pokonać bramkarza Zielonych ale bezskutecznie
  • 10' Tuszyński wchodzi w pole karne, próbuje podawać do kolegi znajdującego się pod bramką ale na szczęście obrona Zielonych dobrze ustawiona wybija piłkę poza pole karne
  • 7' Gajtkowski trochę za długo stojąc przed półokręgiem pola karnego gości dał się zahipnotyzować gościom i oddał piłkę bez walki
  • 5' podanie prawie pod linię kończącą boisko do Hobera, który minimalnie ale jednak znajdował się na spalonym
  • 4' pierwsza bardzo spokojna interwencja Radlińskiego
  • 0' I sędzia Chmiel po raz pierwszy zadął w swój gwizdek rozpoczynając mecz.
  • 17:01 Witamy Państwa. Za kilka minut rozpocznie się mecz 30.kolejki pierwszej ligii piłki nożnej pomiędzy Wartą Poznań a MKS'em Kluczbork.