K U L T U R A Lifestyle

W Poznaniu – Jesteś tym, co jesz!

Zdrowie-Kobiety-Gillian-Mckeith  Foto:

Gillian McKeith to światowej sławy dietetyczka, autorka bestsellera Jesteś tym, co jesz spotka się ze swoimi czytelniczkami w najbliższą środę o 18:00 w Galerii Malta.

Gillian McKeith zyskała sławę dzięki autorskiemu programowi, w którym przestrzegała Anglików przed jedzeniem tłustych steków, frytek i kalorycznych deserów. W obecności kamer niezdrowe jedzenie z hukiem lądowało w koszach na śmieci, a w ich miejsce zajmowały zdrowe i niskokaloryczne produkty. Gillian McKeith zaglądała nawet do toalet swoich pacjentów, by uzmysłowić im, że to, co z nich wychodzi, jest wynikiem tego, w jaki sposób się odżywiają. białe Plamki na paznokciach i pęknięcia w kącikach ust, niezdrowa skóra to również sygnały, które wysyła nasz organizm, kiedy nasza dieta jest nieprawidłowa.

Gospodyni show wprowadzała w życie uczestników prawdziwą rewolucję i zachęcała do zmiany nawyków żywieniowych na stałe. Pomimo gastronomicznego terroru program zdobył popularność nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale i w innych europejskich krajach, w których był wyświetlany. Popularność zdobył także w Polsce.

Jesteś tym, co jesz to nie tylko program telewizyjny, ale i książka, która w Wielkiej Brytanii sprzedała się w 2 milionach egzemplarzy, a następnie została wydana w ponad 25 krajach na całym świecie.

Gillian McKeith jest także autorką Książki kucharskiej, Encyklopedii żywienia, Programu doskonałego zdrowia, Diety Boot Camp oraz najnowszej pozycji – Zdrowie kobiety wydanej w Polsce przez wydawnictwo Rebis. Tej ostatniej poświęcone będzie spotkanie, które odbędzie się 7 marca o godz. 18:00 w Galerii Malta (przy fontannie). Autorka spotka się z czytelniczkami i opowie im, jak zdrowo i smacznie jeść, aby jak najdłużej zachować dobrą formę i samopoczucie.

Zdrowie-Kobiety-Gillian-Mckeith

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz