Aglomeracja

W godzinę do Krakowa, Gdańska, Warszawy

OLT_Express_mapka_polaczen  Foto:

Po raz pierwszy w historii  firma lotnicza wykorzystując dobrą infrastrukturę krajowych lotnisk, uruchomiała rozległą siatkę połączeń lotniczych po kraju, obejmując swym zasięgiem 9 miast. Z Poznania w godzinę możemy znaleźć się w Warszawie, Gdańsku albo Krakowie!

OLT_Express_mapka_polaczenBilety na wszystkie rejsy są dostępne w trzech stałych taryfach: Ekonomicznej, Elastycznej i Dla Biznesu. Taryfa Ekonomiczna pozwala m.in. na zakup biletów w cenie 99 PLN, które przewidziane są na połowie miejsc w samolocie na każdym rejsie. Zakup biletu w taryfie Elastycznej umożliwia bezpłatną zmianę terminu podróży. W Taryfie Dla Biznesu można bezpłatnie zmienić dane Pasażera i datę podróży nawet do 3 godzin przed wylotem. Ponadto niemowlęta i dzieci do 2 roku życia zawsze podróżują za darmo, a dzieci do 16 roku życia ze stałą 50% zniżką.

Dzięki rozplanowaniu lotów w porannych i wieczornych godzinach, przez 7 dni w tygodniu, OLT Express umożliwia podróż pomiędzy kilkoma portami w ciągu jednego, maksimum dwóch dni.

Znaczne uproszczenie procedur lotniskowych, m.in. przez umożliwienie bezpłatnej odprawy on-line, pozwala Pasażerom podróżującym wyłącznie z bagażem podręcznym na zgłoszenie się przy bramce wejściowej do samolotu nawet do 20 minut przed planowaną godziną startu.

OLT Express gwarantuje bezpłatny przewóz 2 sztuk bagażu. Bagaż podręczny nie powinien przekraczać 8 kg, a rejestrowany 16 kg. Na pokładzie samolotów czeka na Pasażerów bezpłatny poczęstunek serwowany przez wykwalifikowany personel pokładowy.

OLT_Express_Airbus_5 Foto: JACEK LYCZBA

Nowe Polskie Linie Lotnicze OLT Express powstały w 2011 roku z połączenia dwóch spółek: OLT Jetair oraz Yes Airways. Składowa nazwy „OLT” pochodzi od nazwy jednej z najstarszych linii lotniczych w Niemczech. Właścicielem OLT Express jest firma Amber Gold z Gdańska. OLT Express dysponuje nowoczesną flotą składającą się z 7 samolotów odrzutowych typu Airbus A320 i A319 (mieszczących na pokładzie 180 i 156 Pasażerów) oraz 7 samolotów turbośmigłowych ATR 72 i 42 wyposażonych w 68 i 46 miejsc.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz