Sezon zakończył się dla Lecha zdobyciem po raz pierwszy w historii klubu tytułu Wicemistrza Polski. Pożegnaliśmy też kilku zawodników, których trzeba będzie zastąpić. Kogo szuka Mariusz Rumak?
Trener Kolejorza zapowiedział, że w tym okienku transferowym Lech Poznań będzie koncentrował się na pozyskaniu zawodników z Polski. Wśród nich pierwszeństwo mają mieć wychowankowie klubowej akademii. Zdaniem szkoleniowca gracze zagraniczni muszą charakteryzować się odpowiednią mentalnością.
Jeździmy do tych krajów, w których zawodnicy bardzo szybko mogą wpisać się w kulturę organizacyjną Lecha – powiedział Mariusz Rumak. Trener Kolejorza szuka następców wśród piłkarzy grających między innymi w Szkocji i państwach skandynawskich.


![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)













Dodaj komentarz