K U L T U R A

Transatlantyk poszukuje wolontariuszy

Transatlantyk Festival  Poznań - Gala otwarcia  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Transatlantyk Festival  Poznań - Gala otwarcia Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterJak zwykle w sierpniu Poznań będzie żył filmem. A to za sprawą festiwalu Transatlantyk. Nie da się przygotować tak dużej imprezy bez pomocy wolontariuszy.

Czekamy na Ciebie! Rozpiera Cię energia? Interesujesz się kulturą i chciałbyś współpracować z jednym z najważniejszych festiwali w Polsce? Dołącz do wolontariuszy Transatlantyk Festival Poznań 2014 – zachęcają organizatorzy.

Do współpracy z festiwalem poszukiwane są osoby kreatywn. Praca będzie polegać na wspieraniu organizatorów we wszystkich aspektach tworzenia imprezy. Potrzebni są chętni do pomocy przy obsłudze projekcji filmowych i produkcji koncertów, obsłudze widzów i gości festiwalowych, w biurze prasowym i punktach informacyjnych oraz do działań promocyjnych.

Wszyscy wolontariusze, na podstawie imiennych identyfikatorów, mają szansę bezpłatnie uczestniczyć w festiwalowych pokazach, projekcjach czy koncertach. Wymiar czasu pracy wolontariuszy to 4-8h dziennie.

Festiwal będzie trwać od 8 do 14 sierpnia 2014 roku.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz