Aglomeracja Lifestyle

Trampek w smartfonie

Trampek na tablet  Foto: Powiat Poznański

Przedstawiamy Państwu Dominika Trampa: „Mówią na mnie TRAMPEK. Nie dlatego, że lubię chodzić w trampkach ale dlatego, że kocham podróżować. Zabierz się ze mną w podróż „Śladami podróżników dookoła Poznania” – Na Dzień Dziecka Powiat Poznański przygotował aplikację porającą nasz region i ludzi z nim związanych będącą jednocześnie znakomitą zabawą dla najmłodszych.

Trampek na tablet Foto: Powiat PoznańskiW grę będzie można zagrać po raz pierwszy 1 czerwca na stanowisku Powiatu przy Auli Novej naprzeciwko Placu Adama Mickiewicza.

Jak podkreśla Daria Kowalska – Tonder, dyrektor Wydziału Promocji Powiatu, Trampek to pierwsza gra przygotowana przez samorząd w Polsce.

Projekt składa się z trzech części. W edukacyjnym quizie gracze odpowiadają na pytania związane z podróżnikami: hrabią Edwardem Raczyńskim, hrabią Władysławem Zamoyskim, o. Marianem Żelazkiem, Arkadym Fiedlerem; geografią świata; miejscami związanymi z produktem turystycznym Powiatu Poznańskiego „Śladami podróżnikami dookoła Poznania”. Są oczywiście gry, pięć różnych zabaw związanych innym podróżnikiem i kontynentem Całość uzupełnia Paszport Podróżnika oparty na geolokalizacji.

Aplikacja mobilna TRAMPek została przygotowana na systemy operacyjne Android i iOS jest i dostępna do pobrania na Google Play i AppStore.

Trampek - aplikacja na smartfona

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz