K U L T U R A

Teatr Animacji zacznie sezon spektaklami dla dorosłych

Pastrana, reż. M. Żynel  Foto: Jakub Wittchen

Teatr Animacji to nie tylko spektakle dla najmłodszych. Mogliśmy się o tym już nie raz przekonać. Nowy sezon artystyczny właśnie w tym teatrze rozpocznie się od przeglądu najnowszych spektakli dla dorosłych.

Obejrzenie trzech tytułów dzień po dniu to świetna okazja do tego, by nadrobić zaległości repertuarowe – mówi Marek Waszkiel, dyrektor Teatru – w tym sezonie wszystkie nasze produkcje dla dorosłych będą dużo podróżowały po Polsce i świecie.

By spektakle te mogli obejrzeć również poznaniacy nowy sezon w Teatrze Animacji rozpoczyna się nieco wcześniej niż zwykle.

Będziemy mogli zatem obejrzeć Czarne ptaki w reżyserii Erica Bassa, Moliera wyreżyserowanego przez Neville’a Trantera i wreszcie Pastranę w reżyserii Marii Żynel. Spektakle te zostaną wystawione od 7 do 10 września.

Dla widzów, którzy chcieliby zobaczyć więcej niż jeden tytuł mogą liczyć na specjalną zniżkę – zachęca Malina Prześluga z Teatru Animacji.

Spektakle dla dorosłych to rzadkość w naszym Teatrze Animacji, zatem warto skorzystać z tej propozycji.

Czarne ptaki, reż. E. Bass

Z myślą o młodszych widzach  także dla nich przygotowano coś wyjątkowego. Będzie to wyprawa miedzy innymi za kulisy.

Pierwszy spacer dla rodzin po teatralnych zakamarkach Wszystko na pokaz odbędzie się w sobotę 10 września o 12:30. Dzień później na nowo wystartują warsztaty Artura Romańskiego animujeMY!

Molier, reż. N. Tranter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz