K U L T U R A

Taneczne audio-video-performance

The Unknown - Niewiadoma, spektakl Polskiego Teatru Tańca  Foto: PTT

W Polskim Teatrze Tańca trwa sezon jubileuszowy. 40-lecie PTT jest niezwykłą okazją do przyjrzenia się historii rozwoju sztuki tańca w naszym kraju. Z tej okazji teatr zapraszana wydarzenie „Conrad Drzewiecki – in memoriam. Artyści wczoraj i dziś”, otwierające projekt „10 x 4 = (XL). Polski Teatr Tańca wczoraj i dziś”.

Zapowiadany „Audio-video-performance” będzie łączyć materiały archiwalne (zdjęcia, filmy) z wykonaniem reinterpretacji spektakli na żywo przez artystów PTT i gości związanych z historią Teatru.

Październikowe wydarzenie rozpocznie prezentacja jednego z najnowszych spektakli : „The Unknown – Niewiadoma” w choreografii Pawła Malickiego. Widzowie „audio–video–performancu” będą więc mieli niezwykłą okazję do skonfrontowania historii najstarszego i największego do tej pory zespołu teatru tańca w Polsce z współczesnym obrazem zespołu. Nie zabraknie również zaproszonych gości.

The Unknown - Niewiadoma, spektakl Polskiego Teatru Tańca Foto: PTT

Wydarzenie „Conrad Drzewiecki – in memoriam. Artyści wczoraj i dziś” odbędzie się 16 października o godz. 20.00 w hali nr 2 MTP. Bilety na „audio–video–performance” można nabywać od jutra w impresariacie teatru lub na stronie: http://zaproszenia.ptt-poznan.pl/ Bilety kosztują 20 zł, ulgowy 10 zł.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz