Antoninek

Szybka migawka – doping dla biało-czerwonych

Szybka migawka - doping dla biało-czerwonych  Foto: Przedszkole Antoninkowe Skrzaty

Reprezentacja Polski zagra dzisiaj z reprezentacją Ukrainy. Będzie to trzecie spotkanie biało-czerwonych w ramach Euro 2016.

Pierwszy mecz z Irlandią Północną wygraliśmy 1:0, kolejny z reprezentacją Niemiec zremisowaliśmy bezbramkowo. To dało nam 2 miejsce w grupie zaraz za naszymi zachodnimi sąsiadami. Nasi dzisiejsi rywale są na ostatnim miejscu i zagrają z nami o honor, bo będą powoli żegnać się z turniejem.

Polacy natomiast mają niemal pewny awans do kolejnej rundy. Będzie to zatem historyczne wydarzenie. Wyjście z grupy i grę w następnych meczach powinniśmy przypieczętować podczas dzisiejszego spotkania.

Choć niestety Poznań nie ma swojej oficjalnej strefy kibica, to nie brakuje kiboli, którzy gorąco dopingują biało-czerwonych! Dzieci, wychowawcy i pozostali opiekunowie z przedszkola Antoninkowe Skrzaty. Był biało-czerwony deser, były odpowiednie stroje, szaliki, flagi i trąbki. Był też przemarsz po Antoninku z głośnym dopingiem, który z pewnością słyszany był w Marsylii we Francji, gdzie rozegrany będzie dzisiejszy mecz.

Szybka migawka - doping dla biało-czerwonych

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz