SieBuduje

Świerkowa Polana z pierwszymi lokatorami

Pierwsze mieszkania na os. Świerkowa Polana już oddane  Foto: Pierwsze mieszkania na os. Świerkowa Polana już oddane

Pierwsze mieszkania na os. Świerkowa Polana już oddane Foto: Pierwsze mieszkania na os. Świerkowa Polana już oddaneDobiegają prace przy budowie osiedla Świerkowa Polana w Robakowie. Pierwszych piętnaście rodzin otrzymało już klucze do oddanych własnie mieszkań. Wkrótce wprowadzać będą mogły się kolejni mieszkańcy. Na całym, osiedlu powstaje 12 podmiejskich willi, w których znalazło się 48 dwupoziomowych mieszkań.

Osiedle od samego początku cieszyło się ogromnym zainteresowaniem ze względu na ciekawą architekturę i atrakcyjną lokalizację nieopodal Poznania, budynki zostały tak zaprojektowane, by każde mieszkanie miało niezależny dostęp do własnego ogródka, na każdy lokal przypadają po dwa miejsca postojowe – twierdzi Piotr Swoboda, prezes Skaland, która buduje osiedle – na inwestycji obecnie prowadzone są prace związane z montażem ogrodzenia i zagospodarowaniem terenu, jednocześnie systematycznie przekazujemy klucze do kolejnych mieszkań ich nowym właścicielom.

Mieszkania mają powierzchnie od 60,4 do 63,6 metrów kwadratowych. Każde z nich składa się z salonu, kuchni, dwóch łazienek, pomieszczenia gospodarczego i dwóch sypialni. W standardzie oferowane było przyłącze do kominka, drewniany taras, zewnętrzne rolety okienne i marmurowe parapety. Całe osiedle wyposażone jest oczywiście z oświetlenie, a parking i droga wewnętrzna wykonane zostały z kostki brukowej.

Pierwsze mieszkania na os. Świerkowa Polana już oddane Foto: Pierwsze mieszkania na os. Świerkowa Polana już oddane

Deweloper rozpoczął właśnie prace budowlane przy II etapie inwestycji w Robakowie. Mieszkania będą miały 3 oraz 4- pokoje i większą powierzchnię – od 64 do 72 metrów kwadratowych. Nowością będą również mieszkania z przestrzenią, którą będzie można wykorzystać na prowadzenie działalności handlowo-usługowej. Tutaj także oferowane są przyłącza kominkowe, oraz centralne ogrzewanie z dwufunkcyjnym kotłem. Wszystko w cenie od 251.000 złotych.

Deweloper w ramach obecnie realizowanego etapu Osiedla Świerkowa Polana zakłada budowę 140 mieszkań, jednak inwestycja podzielona została na 3 części. Pierwsze mieszkania dostępne będą w II kwartale 2013 roku.

Pierwsze mieszkania na os. Świerkowa Polana już oddane Foto: Pierwsze mieszkania na os. Świerkowa Polana już oddane

2 komentarzy

kliknij by dodać komentarz


  • Piękny artykuł a jeszcze piękniejsza rzeczywistość mieszkańców.O nic nie można doprosić się firmy. Dopóki nie mają kasy na koncie są mili jak zapłacisz mają gdzieś. Nawet nie raczą oddzwonić a jak ja dzwonie to nigdy nie ma nikogo decyzyjnego każdy spycha wady na kogoś innego. Polecam jechać i pogadać z mieszkańcami to jest dopiero materiał na artykuł.

  • facet pierdolenie i pr deweloperów, a na czele tabeli Pyżalska z meżusiem gangsterem i syf jaki oddaje Family house! masakra